| Application | Safety Protection |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Type | Signal Detector |
| Product Name | Uav Drone Detector |
| Frequency Customization | 300MHz - 6200MHz |
| Application | Safety Protection |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Type | Signal Detector |
| Frequency Range | 800-1500MHz, 2400-2485MHz, 5150-5950MHz |
| Drone Detection | Drones Including DJI Autel Fpv,etc |
| Application | Safety Protection |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Type | Signal Detector |
| Frequency Range | 800-1500MHz, 2400-2485MHz, 5150-5950MHz |
| Drone Detection | Drones Including DJI Autel Fpv,etc |
| Application | Safety Protection |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Type | Signal Detector |
| Product Name | Uav Drone Detector |
| Frequency Customization | 300MHz - 6200MHz |
| Application | Anti-drone |
|---|---|
| Feature | Durable, Drone Detector |
| Detection Radius | 0~5km+ (Different Exist Due To Different Environments And |
| Product Name | FPV Drone Detector |
| Frequency Customization | 30MHz~6GHz |
| Application | Anti-drone |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Net Weight | Packing Weight:40KG |
| Product Size | 1800*560*430mm |
| Total Output Power | 700W-1200W |
| Application | Anti-drone |
|---|---|
| Feature | Durable, Drone Detector |
| Detection Radius | 0~5km+ (Different Exist Due To Different Environments And |
| Product Name | FPV Drone Detector |
| Frequency Customization | 30MHz~6GHz |
| Application | Anti-drone |
|---|---|
| Feature | Durable, Drone Detector |
| Detection Radius | 0~5km+ (Different Exist Due To Different Environments And |
| Product Name | FPV Drone Detector |
| Frequency Customization | 30MHz~6GHz |
| Application | Safety Protection |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Type | Signal Detector |
| Frequency Range | 800~1500MHz;2400~2485MHz;5100~5950MHz |
| Drone Detection | Drones Including DJI Autel Fpv,etc |
| Application | Safety Protection |
|---|---|
| Feature | Durable |
| Type | Signal Detector |
| Range | 1-10km (varies Due To Environment And Drone Model) |
| Work Mode | RF Sensing,Protocol Cracking |