| Oorsprong | China |
|---|---|
| Specificatie | Azimut 360 graden; volledige luchtruim |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| verstoringsapparaat Antenne | Directiona + omnidirectionele antenne |
| Productiecapaciteit | 100 stuk/jaar |
| Detectiefrequentiebanden | 70 MHz-6GHz volledige frequentiebandscanning, detectie en display |
|---|---|
| Detectie afstand | ≥10km (afhankelijk van werkomstandigheden) |
| Detectiebereik | Horizontaal: dekking van 360° Verticaal: -90° tot 90° |
| Sleuteldetectiefrequentiebanden | 800MHz, 900MHz, 1,2 GHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Gewicht van het detectieapparaat | ≤15Kg |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | Geïntegreerde oplossing |
| Oorsprong | China |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| GNSS | 1550-1620 MHz |
|---|---|
| Bereik | Afstandsbedieningsignaal 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Belangrijkste hoogtepunten | Stoorzender+Detector |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Jamming Range | 3 km tot 5 km |
| Handelsmerk | WaveSonics |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Functie | Detector, tracking, stoorzender |
|---|---|
| Detectie | radar |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Oorsprong | China |
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Detectie | tot 3 kilometer |
|---|---|
| Frequentiebandondersteuning | 30 MHz - 6 GHz |
| Detectiehoogte | 1 km |
| DF-nauwkeurigheid | 10° (volgende) ≤3° (zwevend) |
| Vermogensspanning | AC 100V-240V |
| Detectietechnologie | CRPC passieve detectie |
|---|---|
| Frequentiebereik | 30 MHz - 6 GHz |
| tarief | 3-7 seconden |
| De richting vinden van nauwkeurigheid | 10° (volgende), ≤3° (zwevend) |
| Bedrijfstijd | 7*24 uur continu gebruik |
| Controlevermogen | 360°/90° realtime |
|---|---|
| Kleur | Als fotoshow |
| Garantie | 1 jaar |
| Afstanden detecteren | Tot 1-3 km. |
| Op technologie gebaseerd | C-band en S-band |