| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
|---|---|
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| neutralisatie | RF-jammer |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Oorsprong | China |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Functie | Detectie+Tracking+Jamming |
| Productiecapaciteit | 100 stuk/jaar |
| Specificatie | 200 kg |
| Oorsprong | China |
| Detectieradius | tot 3 kilometer in doorsnee |
|---|---|
| Functie | Detectie/sensor |
| Werktijd | 7*24H continu gebruik |
| Gewicht | 14kgs |
| Garantie | 1 jaar |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | 200 kg |
| Oorsprong | China |
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Antennetype Opties | Directionele of omni-directionele antennes |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Handelsmerk | WaveSonics |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Oorsprong | China |
| Specificatie | Azimut 360 graden; volledige luchtruim |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | 200 kg |
| Oorsprong | China |
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Antennetype Opties | Directionele of omni-directionele antennes |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| sollicitatie | Communicatie elektronische producten |
|---|---|
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Productiecapaciteit | 100 stuk/jaar |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Specificatie | Geïntegreerde oplossing |
| Dekking | 360° |
|---|---|
| Gegevenssnelheid | 3-7 seconden |
| Spanningsbereik | AC 100V-240V |
| Stroomverbruik | 15W |
| Detectiebereik | 5km (straal) |