| Working Temperature | -22°C To +70°C |
|---|---|
| Weight | 22kg |
| Size | 50*300*100mm (bracket Width: 10cm) |
| Charging Time | 3-4 Hours (built-in Lithium Battery) |
| Use Time | 45-70 Minutes |
| Operating Temperature | -20ºC To +55ºC |
|---|---|
| Power Consumption | 240W |
| Unit Weight | 4.3kg (Packing Weight: 11kg) |
| Dimensions | 680 × 300 × 70mm |
| Antenna | 10dBi Gain Panel Antenna |
| Dimension | 362.8×310×130mm (excluding Antennas) |
|---|---|
| Total Power Consumption | 200W |
| Working Temperature | -40 To +55℃ |
| Air Pressure | 86~106kPa |
| Weight | Approximately 15kg |
| Power Supply | Internal Battery: 24V, 10A; Or External Battery |
|---|---|
| Total Output Power | 125W |
| Battery Runtime | 60 Minutes |
| Power Consumption | 350W |
| Display | LCD Showing Battery Percentage |
| Battery | Internal Li-Ion 24AH |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +65°C |
| Relative Humidity | 5%-95% Non-condensing |
| Operational Power | 90-260 VAC / 24V DC Internal Power Supply |
| Resistance Rating | IP52 |
| Output Power | Total 385W |
|---|---|
| Power Supply | AC 110V Or 220V To DC 27V |
| Working Time | Continuous Non-stop Operation |
| Cooling System | High Efficiency Aluminum Alloy Radiator + 4 Cooling Fans |
| Jam Radius | 800-1500 Meters |
| Charging Method | 29.4V Charging Adapter |
|---|---|
| Total Output Power | 135W |
| Jamming Distance | 2.5-3km (Mavic 2) |
| Battery Working Time | 40 Minutes |
| Weight | 4.35kg |
| Battery | 27V 56Ah |
|---|---|
| Net Weight | 50kg |
| Working Temperature | -30°C To 60°C |
| Total Power | 330W |
| Dimensions | 630×500×350mm (excluding Antenna) |
| Jamming Range | 1000-1500 Meters |
|---|---|
| Built-in Battery | 24V 5A |
| Operating Temperature | -22℃ To +70℃ |
| Output Power | 60 Watts |
| Power Supply | AC220V-DC24V |
| Dimensions | 400 X 290 X 135 Mm (excluding Antenna) |
|---|---|
| Net Weight | 16kg |
| Gross Weight | 18kg (15kg + 3kg Antennas) |
| Total Power | 75W |
| Working Temperature | -30°C To +60°C |