| Weight | 3.5kg |
|---|---|
| Inner Box Dimension | 450×350×300mm |
| Working Time | 1.5 Hours Continuous Operation |
| Total Output Power | 40W |
| Directional Jamming Range | 1000-1200 Meters (GPS Signal For 1200m, Under Signal Level ≤-85dBm) |
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
|---|---|
| Power Supply | AC110-240V, DC 28V |
| Energy Consumption | 150W |
| Dimensions | 220×110×146mm |
| Weight | 5.5kg |
| Total Output Power | 215W |
|---|---|
| Main Unit Weight | 30Kg |
| Size | 650×350×300mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -10ºC To +50ºC |
| Continuous Operation | 20-30 Minutes |
|---|---|
| Battery Duration | 1 To 2 Hours |
| Battery Charge Time | 4 Hours |
| Effective Range | 1000-2000 Meters (dependent On Environmental Conditions) |
| Dimensions | 870×120×120 Mm (widest Point 210mm) |
| Weight | 2.5 Kg |
|---|---|
| Antenna Gain | 10dBi |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Power Supply | 165W |
| Package Size | 580×420×23mm |
| Total Output Power | 200W |
|---|---|
| Interference Range | 1500-3000 Meters |
| Power Supply | AC100-240V / DC24V |
| Charging Time | 3-4 Hours |
| Built-in Battery | 24V 40A |
| Total Output Power | 220 W |
|---|---|
| Body Size | Body 45*35*25 CM (antenna 6*2 CM) |
| Body Weight | 25.0 Kg |
| Working Temperature | -20℃~75℃ |
| Working Humidity | 35~95% |
| Output Power | 60W |
|---|---|
| Power Consumption | 180W |
| Main Unit Weight | 16Kg |
| Size | 346×216×100mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Built-in Battery | 24V, 12A |
|---|---|
| Signal Source | VCO Technology |
| Jamming Radius | 500-800 Meters |
| Antennas | Directional Antennas |
| Output Power | 75W |
| Package Size | 480*115*100mm |
|---|---|
| Net Weight | 1.5kg |
| Total Power | 20W |
| Power Supply | AC Adapter 50 To 60Hz (AC110 Or 240V-DC24V) |
| Built-in Battery | 24V4Ah |