| Detection Range | 1-3km |
|---|---|
| Specification | Prison Jammer |
| Origin | China |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Outdoor Using | Anti Uav System / Counter Drone /Drone Jammer |
|---|---|
| Trademark | UND |
| Production Capacity | 100 Piece/Year |
| Detection Range | 1-3km |
| Specification | Prison Jammer |
| Detection Range | 1-3km |
|---|---|
| Specification | Prison Jammer |
| Origin | China |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Detection Range | 1-3km |
|---|---|
| Antenna Type Options | Omni-Directional Antennas Option |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Specification | Prison Jammer |
| Detection | Radar |
|---|---|
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Range | 1km/3km/4-6km |
| Neutralization | RF Jammer |
| Specification | 100 Kgs Around |
| Name | RF Power Amplifier |
|---|---|
| Type | RF Module |
| Application | RF Power Amplifier |
| Product Size | 20X15X2 Cm |
| Net Weight | 0.9KG |
| Detection Range | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Main Highlights | Jammer+Detector |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Jamming Range | 3km-5km |
| Detection Range | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Main Highlights | Jammer |
| Application | Security Equipment |
| Function | Drone Jammer |
| Trademark | OEM Available |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |