| Total Output Power | 125W |
|---|---|
| Power Consumption | 250W |
| Directional Antenna | 15dBi Gain |
| Battery Working Time | 40-50 Minutes |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |
| Detection Range | 100-2000m (urban Environment, Tested By DJI AIR2 Target) |
|---|---|
| Probe Azimuth | 0°-360° (omnidirectional Antenna) |
| Power Consumption | 900W |
| Jamming Range | 800-1500m |
| Dimensions | 520×400×230mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 30W |
| Weight | 500g |
| Size | 109.5*28.5*16 Mm |
| Voltage - Supply | 24-30v |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Frequency | 720-1020 MHz |
| Dimension | 117*40*18 Mm |
| Weight | 230g |
| Name | Portable Jamming Device |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Humidity | 30%-95% |
| Dimensions | 220*115*110mm (L*W*H) |
| Weight | 8Kg |
| Name | Anti Drone Systems |
|---|---|
| Detection Range | 1-3km |
| Antenna Type Options | Directional Or Omni-Directional Antennas Option |
| Specification | Prison Jammer |
| Origin | China |
| Name | Anti UAV System |
|---|---|
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Origin | China |
| Detection Range | 1-3km |
| Specification | Prison Jammer |
| Frequency | 1.2-1.8 GHz |
|---|---|
| Coverage | Azimuth: 360° / Vertical: 40° |
| Detection Speed | 1m/s - 75m/s |
| Minimum Detection Distance | ≤150m |
| Maximum Detection Targets | 200 |
| Coverage | Azimuth 360° / Vertical 40° |
|---|---|
| Frequency | 1.2-1.8 GHz |
| Working System | 30,500 |
| Detection Speed | 1m/s-75m/s |
| Data Rate | ≥0.5Hz (Antenna Rotation ≥30rpm) |