| Name | RF Power Module |
|---|---|
| Type | RF Module |
| Output Power | 1W~1000W |
| Frequency | 20Mhz~20GHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Name | High Power Wifi Jammer |
|---|---|
| Operating Temperature | -25°C To +55°C |
| Humidity | 5% - 95% |
| Weight | 7kg |
| Output Power | 40W |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
|---|---|
| Specification | Prison Jammer |
| Origin | China |
| Detection Range | 1-3km |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Name | Cell Phone Reception Blocker |
|---|---|
| Temperature Range | -20 To +55 Celsius |
| Humidity Range | 30%-95% |
| Dimensions | 390×300×120mm |
| Gross Weight | 3.75KG |
| Function | Detector, Tracking, Jammer |
|---|---|
| Detection | Radar |
| Trademark | Customized |
| Range | 1km/3km/4-6km |
| Specification | 100 Kgs Around |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
|---|---|
| Detection Range | 1-3km |
| Specification | Prison Jammer |
| Origin | China |
| Outdoor Using | Anti Uav System / Counter Drone /Drone Jammer |
| Detection | Radar |
|---|---|
| Range | 1km/3km/4-6km |
| Specification | 100 Kgs Around |
| Origin | China |
| Neutralization | RF Jammer |
| Name | Anti Drone Detection System |
|---|---|
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Origin | China |
| Specification | Prison Jammer |
| Detection Range | 1-3km |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
|---|---|
| Origin | China |
| Specification | Prison Jammer |
| Detection Range | 1-3km |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Detection Range | 1-3km |
|---|---|
| Origin | China |
| Specification | Prison Jammer |
| Production Capacity | 100 Piece/Year |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |