| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
|---|---|
| Specification | Prison Jammer |
| Detection Range | 1-3km |
| Antenna Type Options | Directional Or Omni-Directional Antennas Option |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Detection Range | 1-3km |
|---|---|
| Origin | China |
| Specification | Prison Jammer |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Outdoor Using | Anti Uav System / Counter Drone /Drone Jammer |
| Function | Drone Jammer Block Signal Of Drone,Isolate RF Signal |
|---|---|
| Power Source | Battery |
| Size | Middle Size,320*200*460mm,76*20*26cm,37.5*29*10cm |
| Control Distance | 1000 Meters,>500m |
| Dimension | 210*110*25 (mm) |
| Application | Airport,Lab Testing / Signal Jammer,Signal Jammer,conference,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Weight | 45kg,10.5KG,> 50kg,<4KG,17kg |
| Voltage | 27/28V DC,220V,28V |
| Gain | 45/50dB,50dB,45dB |
| Application | Airport,Lab Testing / Signal Jammer,Signal Jammer,conference,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Function | Drone Jammer Block Signal Of Drone,Isolate RF Signal |
| Material | Aluminum And Cooper,Plastic |
| Control Distance | 1000 Meters,>500m |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
|---|---|
| Origin | China |
| Specification | Prison Jammer |
| Detection Range | 1-3km |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
|---|---|
| Origin | China |
| Detection Range | 1-3km |
| Specification | Prison Jammer |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Detection Range | 1-3km |
|---|---|
| Origin | China |
| Specification | Prison Jammer |
| Production Capacity | 100 Piece/Year |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
|---|---|
| Detection Range | 1-3km |
| Origin | China |
| Specification | Prison Jammer |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
| Trademark | WaveSonics |
|---|---|
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Specification | Prison Jammer |
| Detection Range | 1-3km |
| Origin | China |