| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Antenne | 380 mm lang |
| Afmetingen | 330×238×60mm |
| Jamming Range | Straal 10-40 meter (-75dBm) |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Voeding | Adapter 50-60 Hz wisselstroom |
|---|---|
| Totaal vermogen | 5.6w |
| Beveiligingsstraal | 2-25 meter bij -75dBm |
| Ingebouwde batterij | 7.4V/8000mAh |
| Bedrijfstijd | Ruim 3 uur continu |
| Werktijd | 50 minuten |
|---|---|
| Afmetingen | 200 x 135 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Garantie | 1 jaar |
| Afstandsbedieningsradius | 100-500 meter (PCB-2046-CR) |
| Straal van mobiele telefoon | 20-50 meter (-75dBm@omnidirectionele antennes) |
| Voeding | AC110-240V aan DC24V |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | Totaal 103W, 5-10W per band |
| Jamstraal | 10-100 meter |
| Kleur | Wit / zilver |
| Productgrootte | 380×280×130mm (exclusief antenne) |
| Voeding | 50-60 Hz wisselstroom (110-240 V wisselstroom/12 V gelijkstroom) |
|---|---|
| Afmetingen | 163×85×43mm (exclusief antennes) |
| Beveiligingsstraal | 2-20 meter bij -75dBm |
| Garantie | 1 jaar na levering |
| Totaal vermogen | 5.6w |
| Afmetingen | 450 × 238 × 60 mm (exclusief antennes) |
|---|---|
| Netto gewicht | 7KG |
| Totaal vermogen | 52W |
| Beveiligingsstraal | 2-60 meter bij -75dBm (VHF/UHF-signaalradius ongeveer 10 meter) |
| Bruto gewicht | 8.0kg |
| Voeding | AC100-240V |
|---|---|
| Werktijd | 50 minuten |
| Gewicht | 10,8 kg |
| Afmetingen | 200 x 135 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Garantie | 1 jaar |
| Werktijd | 50 minuten |
|---|---|
| Gewicht | 10,8 kg |
| Afmetingen | 200 x 135 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | AC100-240V |
| Naam | gps signaalstoorzenders |
|---|---|
| Productgewicht | Ongeveer 7,5 kg |
| Productgrootte | 460 x 238 x 60 mm (exclusief antennes) |
| Voeding | AC110 of 220V tot DC12V |
| Jamstraal | 2-40 meter |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Maat | 330×280×120mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Bruto gewicht | 5,5 kg |
| Rf-Outputmacht | 26 Watt |