| وزن | 2 کیلوگرم |
|---|---|
| رطوبت | 30-95٪ (غیر متراکم) |
| دمای عملیاتی | -25 درجه سانتی گراد تا +65 درجه سانتی گراد |
| ابعاد | 350mm × 150mm × 40mm |
| لوازم جانبی | راهنمای کاربر، پیچ های نصب |
| گارانتی | 1 سال |
|---|---|
| آنتن | طول 380 میلی متر |
| ابعاد | 330×238×60 میلی متر |
| محدوده جنجال | شعاع 10-40 متر (-75dBm) |
| وزن | 6.5 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC110-240V تا DC24V |
|---|---|
| توان خروجی | مجموع 103 وات، 5-10 وات در هر باند |
| جم شعاع | 10-100 متر |
| رنگ | سفید / نقره ای |
| اندازه محصول | 380×280×130 میلی متر (به استثنای آنتن) |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz |
|---|---|
| توان کل | 5.6 وات |
| شعاع محافظ | 2-25 متر در -75dBm |
| باتری داخلی | 7.4V/8000mAh |
| زمان عملیاتی | بیش از 3 ساعت مداوم |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
|---|---|
| دمای در حال اجرا | -10 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| وزن | 3.0 کیلوگرم |
| مصرف برق | 75 وات |
| اندازه | 44*11*3.5 سانتی متر |
| قدرت خروجی کل | 20 وات (2.5 وات در هر باند) |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 5-30 متر |
| اندازه محصول | 320×240×60 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| وزن | 9.6 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 415 میلیمتر (L) × 340 میلیمتر (W) × 174 میلیمتر (طلوع) |
| محدوده جنجال | شعاع 30-100 متر (-75dBm@آنتن های همه جهته) |
| عملکرد باتری | 1-2 ساعت زمان کار |
| منبع تغذیه | منبع تغذیه AC110 یا 220-240V / DC 27V یا خارجی AC110-220V |
| وزن | 2 کیلوگرم (ست کامل) |
|---|---|
| ابعاد | 171×98×58 میلیمتر (به استثنای آنتنها) |
| منبع تغذیه | 50-60 هرتز، 100-240 ولت AC، DC12 ولت |
| قدرت خروجی کل | 10 وات |
| محدوده محافظ | 5-20 متر (-75dBm) |
| قدرت خروجی کل | 6.5 وات |
|---|---|
| وزن | 950 گرم |
| ابعاد | 90x38x156mm (به استثنای آنتن) |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| محدوده جنجال | 10-30M بسته به قدرت سیگنال |
| منبع تغذیه | AC220V |
|---|---|
| مصرف برق | 180 وات |
| ابعاد | 300×200×150 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |