| اندازه | 140*65*22 میلی متر |
|---|---|
| جریان خاموش شدن | 60uA |
| ولتاژ خروجی | 5V/1000MA |
| ظرفیت باتری | 4000mAH/3.6V |
| جهت ضد ضبط | 300 درجه (حداکثر) |
| دمای کاری | -40 ℃ تا 55 ℃ |
|---|---|
| وزن بدن | 17.0 کیلوگرم |
| اندازه بدن | 450×450×200 میلی متر |
| رطوبت کاری | 35% تا 85% |
| ورودی برق | AC 160V-240V |
| ابعاد | 251 × 140 × 47 میلی متر |
|---|---|
| محدوده جنجال | 10-30 متر (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| قدرت خروجی کل | 4 وات |
| آنتنای | 4 آنتن خارجی همه جهته |
| وزن | 3.5 کیلوگرم |
| تایپ کنید | ردیاب GPS، کنترل فرکانس، مسدود کننده پهپاد |
|---|---|
| گارانتی | 36 ماه، 2 سال، 12 ماه، 3 سال، 1 سال |
| باتری پشتیبان | 500 میلی آمپر ساعت، باتری لیتیومی، DC7.4V/850MA |
| رنگ | سیاه، سفید |
| دمای عملیاتی | -20 تا 65 درجه سانتی گراد |
| اندازه بدن | 450×450×200 میلی متر |
|---|---|
| وزن بدن | 17.0 کیلوگرم |
| دمای کاری | -40 ~ 55 ℃ |
| مصرف برق | ≤240 وات |
| ورودی برق | AC160V~240V |
| قدرت خروجی کل | 15 وات |
|---|---|
| شعاع محافظ | 10 تا 40 متر |
| منبع تغذیه | 50-60 هرتز، 100-240 ولت AC |
| خدمات OEM | خدمات OEM در دسترس است |
| محدوده جنجال | 10 تا 40 متر |
| باتری داخلی | 7.4 ولت / 12000 میلی آمپر ساعت |
|---|---|
| توان کل | 16 وات |
| وزن خالص | 1.5 کیلوگرم |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| عمل مداوم | بیش از 2.5 ساعت |
| دمای عملیاتی | -22 تا +70 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| محدوده جنجال | تا 100 متر (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| پورت های خروجی | 10 باند فرکانسی |
| توان کل | 50 وات |
| مواد شاسی | آلیاژ آلومینیوم |
| وزن | 0.8 کیلوگرم |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتیگراد تا +50 درجه سانتیگراد |
| گارانتی | 1 سال از تاریخ ارسال |
| ابعاد دستگاه | 113 × 60 × 31 میلی متر |
| زمان اجرای باتری | 1-2 ساعت با شارژ کامل |
| ابعاد | 380 × 280 × 130 میلی متر با آنتن های جهت دار داخلی 2-10dBi با بهره بالا |
|---|---|
| اندازه بسته بندی | 485 × 350 × 185 میلی متر |
| وزن خالص | 4.8 کیلوگرم |
| توان کل | 103 وات |
| فاصله محافظتی | 10-100 متر در -75dBm |