| İsim | Drone tespit radarı |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Çalışma frekans bandı | Rahim |
| İsim | hava gözetleme radarı |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Drone tespiti |
| Tip | güvenlik koruma ürünleri |
| Çalışma Sistemi | Aşamalı dizi sistemi (azimut tarama + adım tarama) darbe Doppler |
| İsim | Araç Üstü Radar |
|---|---|
| Radar çalışma modu | iki boyutlu faz taraması |
| Çalışma bandı | Rahim |
| Maksimum Algılama Mesafesi | (Algılama olasılığı %85, yanlış alarm oranı 10)=15km (RCS=0,01 m) |
| Güç | AC220V/50Hz |
| Güç Tüketimi | 5,000 W (bulut platformu ve engelleyici dahil) |
|---|---|
| Ağırlık | 150kg (bulut platformu ve sinyal bozucu dahil) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| BAĞIL NEM | Aylık maksimum %95 (minimum sıcaklık 25°C) |
| Rakım | ≤2500m |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| dron | 10 km |
| Azimut Kapsamı | 360° |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
|---|---|
| Şartname | Azimut 360 derece; tam hava sahası |
| Menşei | Çin |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Ticari marka | WaveSonics |
| Ticari marka | WaveSonics |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Şartname | hapishane jammer |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Menşei | Çin |
| Tespit | Radar |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Menzil | 1km/3km/4-6km |
| Nötralizasyon | RF bozucu |
| Şartname | 100 kg civarı |
| Minimum Algılama Mesafesi | ≤150m |
|---|---|
| Nominal Güç | 400W |
| Güç Kaynağı | AC200-AC240 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ile +55°C arası |
| Boyut | 820x925x360 mm |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| dron | 10 km |
| Azimut Kapsamı | 360° |