| bant genişliği | Geniş Bant |
|---|---|
| Manuel Kazanç Kontrolü | 31dB / 1dB Adım |
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| Boyut | 354*268*58mm |
| Bant genişliği | Geniş Bant |
|---|---|
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| Boyut | 170*127*65mm |
| Brüt ağırlık | 3,5 kg |
| İsim | Çift Bantlı Sinyal Güçlendiriciler |
|---|---|
| Bant genişliği | Geniş Bant |
| Manuel Kazanç Kontrolü | 31dB / 1dB Adım |
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
| İntermodülasyon Ürünleri | ≤ -40dBc |
| İsim | GaN güç amplifikatörü |
|---|---|
| Başvuru | anti-drone, anti-drone |
| Özellik | Dayanıklı |
| Çalışma Frekansı | 1500-2500MHz |
| Çalışma Gerilimi | 12-36V |
| bant genişliği | Geniş Bant |
|---|---|
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| Frekans Kararlılığı | ≤ 0,01ppm |
| Nem | < %90 |
| Bant genişliği | Geniş Bant |
|---|---|
| ALC | ≥ 20dB |
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Mtbf | > 50000 saat |
| İsim | RF güç amplifikatörü |
|---|---|
| Başvuru | anti-drone |
| Özellik | Dayanıklı |
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Tip | Tek Bant Güçlendirici |
|---|---|
| Kapsama alanı | 500-1500 m2 |
| iletim hızı | 9kHz~1GHz |
| Kazanmak | 75.0db |
| Ağ Uyumluluğu | LTE, 2G, 4G, 3G |
| İsim | Dış Mekan Sinyal Amplifikatörü |
|---|---|
| Kapsama alanı | 3000-5000 m2 |
| Anten kazancı | 5dBi |
| Frekans Aralığı | 700/900/1800/2100/2600 MHz |
| Ağırlık | 15kg |
| Kazanmak | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
| Renk | mavi, siyah, Beyaz, Gümüş / Altın, Altın |
| Sıklık | 900/1800/2100MHz,2.412-2.484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,GSM900MHz tekrarlayıcı,890-915MHz/935-960 |
| Boyut | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35,240x182x22mm,25*19*2.2cm |