| Kazanmak | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65 DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
| Renk | Siyah |
| Sıklık | 900/1800/2100MHz,2.412-2.484GHz,900MHz / 2100MHz / 1800MHz,GSM900MHz tekrarlayıcı,890-915MHz/935-960 |
| Boyut | 150*138*32mm,130x100x20mm,165*115*35,240x182x22mm,25*19*2.2cm |
| İsim | RF Amplifikatör Modülleri |
|---|---|
| Çalışma Frekansı | 700-6000MHz |
| Bant Dışı Sahte | 9kHz~1GHz: ≤-36dBm/30kHz 1GHz~12,75GHz: ≤-30dBm/30KHz |
| Çalışma Gerilimi | DC+28V |
| Çalışma akımı | ≤1.8A |
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
|---|---|
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Frekans Kararlılığı | ≤ 0,01ppm |
| Empedans | 50Ω |
| ALC | ≥ 20dB |
|---|---|
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
| VSWR | ≤ 2.0 |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Frekans Kararlılığı | ≤ 0,01ppm |
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
|---|---|
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| İntermodülasyon Ürünleri | ≤ -40dBc |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Nem | < %90 |
| ALC | ≥ 20dB |
|---|---|
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Empedans | 50Ω |
| Nem | < %90 |
| Tip | 3g sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Ağ Uyumluluğu | 5G, 2G, 4G, GSM, 3G |
| Kapsama alanı | 300-500 m2 |
| iletim hızı | ≤ -36dBm |
| Kazanmak | 75dB±2dB |
| Manuel Kazanç Kontrolü | 31dB / 1dB Adım |
|---|---|
| Banttaki Dalgalanma | 8 dB |
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| İntermodülasyon Ürünleri | ≤ -40dBc |
| Boyutlar | 189 × 268 × 58 mm |
| ALC | ≥ 20dB |
|---|---|
| Gürültü Şekil | ≤ 6dB |
| İntermodülasyon Ürünleri | ≤ -40dBc |
| Zaman gecikmesi | ≤ 1,5 μs |
| Frekans Kararlılığı | ≤ 0,01ppm |
| Ağırlık | 1 kg |
|---|---|
| Boyut | 118mm*91mm*18mm |
| Çevre koşulları | IP40 |
| Nem | < %90 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C~55°C |