| Nem | < %90 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ~ +55°C |
| Ağırlık | 4.5kg |
| Kurulum Türü | Duvar Montajı |
| Empedans | 50Ω |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Kapsama alanı | 3000-5000 m2 |
| Frekans bantları | 700/900/1800/2100/2600 MHz |
| Çıkış Gücü | 27dBm |
| Boyutlar | 460 × 350 × 163 mm |
| Kapsama alanı | 6000-12000 m2 |
|---|---|
| Kazanmak | 85dB |
| Çıkış Gücü | 33dBm |
| Boyutlar | 354*268*58mm |
| Intermodülasyon | ≤-40dBc |
| Ağ desteği | Ağ Desteği 2G/3G/4G/DCS/WCDMA/LTE |
|---|---|
| Kapsama alanı | 5000-8000 m2 |
| Çıkış Gücü | 30dBm |
| Ağırlık | 7kg |
| Intermodülasyon | ≤-40dBc |
| İsim | sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Kapsam | 800-1500 m2 |
| Çıkış Gücü Uplink | 30±1dBm |
| Konektör numarası | 4/Donör 4/Uzaktan |
| Optik Çıkış Gücü | -9dBm~-3dBm ±1dB toleransı |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Ağ Uyumluluğu | 2G, 3G, 4G, GSM |
| Kapsama alanı | 3000-5000 m2 |
| Amplifikatör Kazancı | 80db |
| Ağırlık | 5.5kg |
| İşletim aralığı | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Giriş gücü | 0~20 dBm |
| Çıkış Gücü | 2W (33dBm) |
| Güç Kaynağı | 5V~16V/2ADC |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| İsim | Wifi Sinyal Tekrarlayıcı |
|---|---|
| İşletim aralığı | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
| Giriş gücü | 0~20 dBm |
| Gelir aktarın | 15-18dB |
| Çıkış Gücü | 2W (33dBm) |
| Tip | 4G sinyal güçlendirici |
|---|---|
| Ağ desteği | 2G, 3G, 4G |
| Sistem Kazanımı | 90 dB |
| Frekans Aralığı | 900/1800/2100 mhz |
| Ağırlık | 30kg |
| Kapsam | 500-1000 m2 |
|---|---|
| iletim hızı | 75MHz |
| Sıklık | 1800/2100 MHz |
| Çıkış Gücü | 20dbm |
| Kazanmak | 65dB |