| سازگاری با شبکه | 2G، 3G، 4G، GSM |
|---|---|
| منطقه پوشش | 500-1000 متر مربع |
| نرخ انتقال | 75 مگاهرتز |
| فرکانس | 900/1800 مگاهرتز |
| به دست آوردن | 75db |
| پوشش | 500-1000 متر مربع |
|---|---|
| نرخ انتقال | 200 مگاهرتز |
| آنتنای | 5dBi |
| وزن | 5 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC 100-240V، DC 9V5A |
| پوشش | 500-1000 متر مربع |
|---|---|
| نرخ انتقال | 75 مگاهرتز |
| فرکانس | 1800/2100Mhz |
| توان خروجی | 20dbm |
| به دست آوردن | 65db |
| قدرت خروجی کل | 80 وات |
|---|---|
| وزن | 10 کیلوگرم |
| ابعاد | 45×30×25 سانتی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 20-100 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| ورودی برق | AC 110-240V |
|---|---|
| وزن | 6.5 کیلوگرم |
| اندازه بسته بندی | 450×430×150 میلی متر |
| آنتن | 5dBi |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| آنتن | 5dBi |
| ماژول های پارازیت | 6 |
| محدوده جنجال | 5-50 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| منبع جمینگ | فناوری اسکن فرکانس |
| ریپل در باند | 8db |
|---|---|
| رقم سر و صدا | ≤ 6dB |
| محصولات Intermodulation | ≤ -40dBc |
| تاخیر زمانی | ≤ 1.5 میکرو ثانیه |
| رطوبت | < 90% |
| تایپ کنید | تقویت کننده سه باند |
|---|---|
| سازگاری با شبکه | GSM، 2G، 3G، 4G |
| منطقه پوشش | 2500-3000 متر مربع |
| نرخ انتقال | ≤ -36dBm |
| به دست آوردن | 75.0db |
| وزن | 1 کیلوگرم |
|---|---|
| اندازه | 118 میلی متر × 91 میلی متر × 18 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -10°C~55°C |
| رطوبت | < 90% |
| ثبات فرکانس | ≤ 0.01ppm |
| وزن | 1 کیلوگرم |
|---|---|
| اندازه | 118mm*91mm*18mm |
| شرایط محیط | IP40 |
| رطوبت | < 90% |
| دمای عملیاتی | -10°C~55°C |