| منطقه پوشش | 1500-2500 متر مربع |
|---|---|
| نرخ انتقال | 9 کیلوهرتز تا 1 گیگاهرتز |
| به دست آوردن | ≥70dB |
| آنتنای | 5dBi |
| سازگاری با شبکه | 3G، 4G |
| تایپ کنید | تقویت کننده سه باند |
|---|---|
| سازگاری با شبکه | 2G، 3G، 4G، GSM |
| منطقه پوشش | 1500-2500 متر مربع |
| نرخ انتقال | 9 کیلوهرتز تا 1 گیگاهرتز |
| به دست آوردن | 70.0db |
| منطقه پوشش | 6000-12000 متر مربع |
|---|---|
| آنتنای | آنتن خارجی 2 x 2.0dbi |
| به دست آوردن | ≥70dB |
| تایپ کنید | تقویت کننده سه باند |
| سازگاری با شبکه | GSM، LTE |
| اندازه | 14.5 * 9.5 سانتی متر، 20 * 10 سانتی متر یا سفارشی، 21.5 * 20 سانتی متر، 16 * 11 سانتی متر، سفارشی |
|---|---|
| تابع | تقویت کننده، بلوتوث، میکروفون، سیگنال ضد تشعشع و محافظ، ضد آب |
| گارانتی | 1 سال، 12 ماه، 6 ماه، 2 سال |
| وزن | 1-2 کیلوگرم، 40 گرم، 60 گرم، 28 گرم |
| ارتباط | بی سیم |
| وزن و ابعاد | 10 کیلوگرم، 45×30×15 سانتی متر (بسته بندی: 55×34×21.5 سانتی متر) |
|---|---|
| منبع جمینگ | فناوری اسکن فرکانس |
| محدوده جنجال | 20-100 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| جامپر | کابل کواکسیال فوق انعطاف پذیر 7D-FB |
| مصرف برق | 250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V یا DC48V |
|---|---|
| وزن | 40 کیلوگرم |
| ابعاد | 592 × 395 × 265 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 50-300 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه محلی) |
| ALC | ≥ 20dB |
|---|---|
| رقم سر و صدا | ≤ 6dB |
| تاخیر زمانی | ≤ 1.5 میکرو ثانیه |
| امپدانس | 50Ω |
| رطوبت | < 90% |
| ابعاد | 592×395×265mm |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| جامپر | 1/2 کابل کواکسیال فوق انعطاف پذیر |
| محدوده جنجال | 50-600 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| قدرت خروجی کل | 80 وات |
|---|---|
| ابعاد | 45×30×25 سانتی متر |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 20-100 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| رطوبت | < 90% |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -10°C ~ +55°C |
| وزن | 4.5 کیلوگرم |
| نوع نصب | نصب دیوار |
| امپدانس | 50Ω |