| اندازه | 14.5 * 9.5 سانتی متر، 20 * 10 سانتی متر یا سفارشی، 21.5 * 20 سانتی متر، 16 * 11 سانتی متر، سفارشی |
|---|---|
| تابع | تقویت کننده، بلوتوث، میکروفون، سیگنال ضد تشعشع و محافظ، ضد آب |
| رنگ | قرمز، صورتی، مشکی، نقره ای، آبی |
| گارانتی | 1 سال، 12 ماه، 6 ماه، 2 سال |
| وزن | 1-2 کیلوگرم، 40 گرم، 60 گرم، 28 گرم |
| منطقه پوشش | 500-1000 متر مربع |
|---|---|
| به دست آوردن | 70 دسی بل |
| توان خروجی | 20dbm |
| ابعاد | 118 × 91 × 18 میلی متر |
| وزن | 0.6 کیلوگرم |
| زمان کار | 50 دقیقه |
|---|---|
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| گارانتی | 1 سال |
| منبع تغذیه | AC100-240V |
| تاخیر زمانی | ≤ 1.5 میکرو ثانیه |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC100-240V، DC9V/5A |
| رطوبت | < 90% |
| اندازه | 118 میلی متر × 91 میلی متر × 18 میلی متر |
| وزن | 1 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC100-240V |
|---|---|
| زمان کار | 50 دقیقه |
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| گارانتی | 1 سال |
| سازگاری با شبکه | 2G، 3G، 4G |
|---|---|
| منطقه پوشش | 3000-5000 متر مربع |
| باندهای فرکانس | ۱۸۰۰/۲۱۰۰/۲۶۰۰ مهرتز |
| توان خروجی | 27dBm |
| وزن | 7 کیلوگرم |
| ورودی برق | AC 110-240V |
|---|---|
| منبع تغذیه | 165 وات |
| وزن | 6.5 کیلوگرم |
| اندازه محصول | 440×410×120 میلی متر |
| رطوبت | ≤85% RH |
| سازگاری با شبکه | 2G/3G/4G/GSM |
|---|---|
| منطقه پوشش | 800-1500 متر مربع |
| به دست آوردن | 70 دسی بل |
| توان خروجی | 23dbm |
| محدوده فرکانس | 800/850/900 مگاهرتز |
| به دست آوردن | 70dB,65±2dB,60-75dB,UL Gp≥65DL Gp≥70,65dB |
|---|---|
| توان خروجی | 23dbm,2w/5w/10w/20w/40w/60w,17±2dBm,17dBm;20dBm;23dBm;27dBm,15~25dBm |
| رنگ | آبی، سیاه، سفید |
| فرکانس | 900/1800/2100 مگاهرتز، 2.412-2.484 گیگاهرتز، 900 مگاهرتز / 2100 مگاهرتز / 1800 مگاهرتز، تکرارکننده G |
| اندازه | 150*138*32 میلی متر، 130 x 100 x 20 میلی متر، 165 * 115 * 35،240 x182 x 22 میلی متر، 25 * 19 * 2.2 س |
| وزن | 1 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 118 میلی متر × 91 میلی متر × 18 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتیگراد تا 55 درجه سانتیگراد |
| رطوبت | < 90% |
| Mtbf | > 50000 ساعت |