| پوشش | 800-1500 متر مربع |
|---|---|
| توان خروجی | 23dbm |
| به دست آوردن | 70 دسی بل |
| مواد | ABS |
| اندازه | 118*91*18 میلی متر |
| تایپ کنید | تقویت کننده سیگنال 4G |
|---|---|
| شبکه | 2 G، 3 G، 4 G |
| به دست آوردن | 90.0db |
| فرکانس | 900/1800/2100 مگاهرتز |
| توان خروجی | 37dBm |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| رنگ | مشکی |
| مواد | آلومینیوم و کوپر، پلاستیک |
| فاصله کنترل | 1000 متر،> 500 متر |
| منبع تغذیه | AC220V یا 110V |
|---|---|
| مصرف برق | 200 وات |
| وزن | 7 کیلوگرم |
| اندازه | 400×288×155 میلی متر |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| ماژول های Jammer | 6 |
|---|---|
| جامپر | 1/2 کابل کواکسیال فوق انعطاف پذیر |
| محدوده جنجال | 50-300 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| وزن و ابعاد | 25 کیلوگرم، 510×430×350 میلی متر |
| منبع تغذیه | AC220V، DC 28V |
| وزن | 0.6 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 118 × 91 × 18 میلی متر |
| توان خروجی | 20dbm |
| به دست آوردن | 70 دسی بل |
| 70 دسی بل | 500-1000 متر مربع |
| ابعاد | 400×288×155 میلی متر |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| تعداد آنتن | 7 |
| محدوده جنجال | 10-60 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| سازگاری با شبکه | 2G، 3G، 4G، GSM |
|---|---|
| منطقه پوشش | 3000-5000 متر مربع |
| نرخ انتقال | 9 کیلوهرتز تا 1 گیگاهرتز |
| آنتنای | آنتن خارجی 2x2.0dbi |
| به دست آوردن | 75.0db |
| نام | کاروان بمب جمر |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V |
| توان خروجی | 915 وات |
| وزن | 75 کیلوگرم |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| ابعاد | 592×395×265mm |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 50-300 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| تعداد آنتن | 3 |