| دمای عملیاتی | -25 درجه سانتی گراد تا +65 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 24V |
| آنتنای | 2 x آنتن همه جهته |
| محدوده رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| ابعاد | 320*210*90 میلی متر |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| محدوده | 1-10 کیلومتر (با توجه به محیط و مدل هواپیمای بدون سرنشین متفاوت است) |
| حالت کار | سنجش RF، شکستن پروتکل |
| نام | رادار شناسایی هواپیماهای بدون سرنشین |
|---|---|
| باند عملیاتی | باند ایکس |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| پهپاد | 8 کیلومتر تا 15 کیلومتر |
| پوشش آزیموت | 360 درجه |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس | 5150-5350 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 8A ~ 10A |
| محدوده دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +65 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| زمان شارژ | 5 ساعت |
| قدرت عملیاتی | 90-260 ولت AC یا 12/24 ولت DC |
| رطوبت نسبی | 5 ٪ -95 ٪ غیر کنترل کننده |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
|---|---|
| مبدا | چین |
| مشخصات | مسدود کننده زندان |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
| نام | سیستم ضد UAV |
|---|---|
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| مبدا | چین |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| مشخصات | مسدود کننده زندان |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| وزن خالص | وزن بسته بندی: 80 کیلوگرم |
| اندازه محصول | 1800*560*430 میلی متر |
| قدرت خروجی کل | 700W-1200W |
| فاصله کار | 800-1200 متر |
|---|---|
| توان خروجی | مجموع 170 وات |
| زمان عملیاتی | 40 دقیقه کارکرد مداوم |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | باتری داخلی: 28 ولت، 15 آمپر ساعت |
| فاصله تشخیص | ≥ 1500 متر |
|---|---|
| دوربین نور روز | 2688x1520 (RES) |
| پوشش کلاهبرداری | آزیموت: 360 درجه |
| باندهای فرکانس جعل | 1.575.42MHz±1.023MHz (GPS-L1)، 1602MHz+N*5625kHz (N تا --6) (GLONASS-L1) |
| ارتفاع تشخیص | 300 کیلومتر |