| زمان کار باتری | 60 دقیقه |
|---|---|
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| مصرف برق | 140 وات |
| وزن | 4.3 کیلوگرم (واحد) 7 کیلوگرم (بسته بندی شده) |
| اندازه | 660 × 290 × 50 میلی متر |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V، DC24V |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| مصرف برق | 400 وات |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 12V |
|---|---|
| وزن | 2.5 کیلوگرم |
| اندازه | 278*137*42mm |
| دمای در حال اجرا | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| نام | کاروان بمب جمر |
|---|---|
| گارانتی | 12 ماه از تاریخ تحویل |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا 50 درجه سانتیگراد |
| وزن ناخالص | 60 کیلوگرم |
| اندازه بسته | 800*700*600 میلی متر |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| مشخصات | مسدود کننده زندان |
| مبدا | چین |
| قدرت خروجی کل | 145 وات |
|---|---|
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| مصرف برق | 140 وات |
| آنتن پانل جهت دار | 8dbi |
| منبع تغذیه | باتری داخلی: 28 ولت، 5 آمپر (1 ساعت)؛ سازگار با باتری خارجی |
| محدوده عملیاتی | 2 کیلومتر |
|---|---|
| فرکانس های پارازیت | GPS، WIFI 2.4G، 5.8G |
| سیستم های هدف | پهپاد، پهپاد، هواپیمای غیرمجاز |
| برنامه | امنیت، نظامی، حفاظت از زیرساخت های حیاتی |
| گارانتی | 1 سال |
| محدوده دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +65 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| زمان شارژ | 5 ساعت |
| قدرت عملیاتی | 90-260 ولت AC یا 12/24 ولت DC |
| رطوبت نسبی | 5 ٪ -95 ٪ غیر کنترل کننده |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| مصرف برق | 240 وات |
| اندازه | 277×80×51 میلی متر |
| آنتن پانل | افزایش 10dBi |
| زمان کار باتری | 45 دقیقه |
| وزن خالص | 16 کیلوگرم |
|---|---|
| توان کل | 75W |
| دمای کاری | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| اندازه بسته | 550 × 450 × 300 میلی متر |
| شعاع محافظ | 20-500 متر در -75dBm |