| Battery Working Time | 60 Minutes |
|---|---|
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Power Consumption | 140W |
| Weight | 4.3 KG (Unit) 7 KG (Packed) |
| Size | 660 × 290 × 50 Mm |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Power Supply | AC220V, DC24V |
| Jamming Range | 20-120m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Consumption | 400Watt |
| Weight | 15Kg |
| Power Supply | AC110-240V, DC 12V |
|---|---|
| Weight | 2.5kg |
| Size | 278*137*42mm |
| Running Temperature | -10°C To +55°C |
| Humidity | 5% - 95% |
| Name | Convoy Bomb Jammer |
|---|---|
| Warranty | 12 Months From Delivery Date |
| Working Temperature | -20°C To 50°C |
| Gross Weight | 60kg |
| Package Size | 800*700*600mm |
| Transport Package | Aluminum Alloy Package |
|---|---|
| Production Capacity | 10000 Piece/Year |
| Detection Range | 1-3km |
| Specification | Prison Jammer |
| Origin | China |
| Total Output Power | 145W |
|---|---|
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Power Consumption | 140W |
| Directional Panel Antenna | 8dBi |
| Power Supply | Internal Battery: 28V, 5A (1 Hour); External Battery Compatible |
| Operational Range | 2 Kilometers |
|---|---|
| Jamming Frequencies | GPS, WIFI 2.4G, 5.8G |
| Target Systems | UAVs, Drones, Unauthorized Aircraft |
| Application | Security, Military, Critical Infrastructure Protection |
| Warranty | 1 Year |
| Operating Temperature Range | -20°C To +65°C |
|---|---|
| Charging Time | 5 Hours |
| Operational Power | 90-260V AC Or 12/24V DC |
| Relative Humidity | 5%-95% Non-condensing |
| Application | Airport,Lab Testing / Signal Jammer,Signal Jammer,conference,Control Drone By GPS/GALILEO/GLONASS |
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
|---|---|
| Power Consumption | 240W |
| Size | 277×80×51mm |
| Panel Antenna | 10dBi Gain |
| Battery Working Time | 45 Minutes |
| Net Weight | 16kg |
|---|---|
| Total Power | 75W |
| Working Temperature | -30°C To 60°C |
| Package Size | 550 X 450 X 300mm |
| Shielding Radius | 20-500 Meters At -75dBm |