| شعاع پارازیت | 3 تا 30 متر (20 تا 100 متر برای پهپادهای پهپاد) |
|---|---|
| توان خروجی | 1 وات در هر باند، 10 وات کل |
| منبع تغذیه | AC 100-240V 50/60Hz تا DC 12V |
| ابعاد | 145 × 95 × 45 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| وزن | 1.5 کیلوگرم |
| نام | دستگاه ضد رطوبت قابل حمل |
|---|---|
| رنگ دستگاه | سبز |
| دمای عملیاتی | -20 تا 65 درجه سانتیگراد |
| جریان کار | 4-5a |
| ظرفیت باتری | 32000mAh |
| منبع تغذیه | AC 220V-DC 24V |
|---|---|
| زمان کار باتری | 30 دقیقه |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| مصرف برق | 240 وات |
| آنتن پانل | افزایش 10dBi |
| رنگ | مشکی |
|---|---|
| عمر باتری | 45-70 دقیقه |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| ابعاد | 277 × 80 × 51 میلی متر |
| وزن | 2 کیلوگرم (دستگاه)، 3.6 کیلوگرم (بسته بندی شده) |
| منبع تغذیه | AC220 ولت یا 110 ولت |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 400 وات |
| وزن | 28 کیلوگرم |
| ابعاد | 592 * 395 * 265 میلی متر |
| محدوده جنجال | 50-600 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| زمان کار باتری | 40 دقیقه |
|---|---|
| مصرف برق | 240 وات |
| وزن | 4.3 کیلوگرم، وزن بسته بندی: 7 کیلوگرم |
| اندازه | ۶۶۰×۲۹۰×۵۰ میلی متر |
| آنتن پانل جهت دار | 8dbi |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +70 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| حد مجاز ارتفاع | ≤ 2500 متر |
| منبع تغذیه | 220 ولت 50 هرتز |
| مصرف برق | 5،000 وات (از جمله پلت فرم ابر و جمر) |
| وزن | 150 کیلوگرم (شامل پلت فرم ابری و مسدود کننده) |
| منبع تغذیه | باتری داخلی: 24 ولت، 3500 میلی آمپر ساعت؛ یا باتری خارجی |
|---|---|
| عمر باتری | 45-70 دقیقه |
| مصرف برق | 55W |
| آنتن پانل | افزایش 10dBi |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| گارانتی | 1 سال |
|---|---|
| استفاده | امنیت نظامی نیروی انتظامی پلیس ، تجهیزات Secuity |
| مواد | آلومینیوم و کوپر، پلاستیک |
| فاصله کنترل | 1000 متر،> 500 متر |
| بعد | 210*110*25 (میلی متر) |
| تایپ کنید | تجهیزات پارازیت، قابل حمل، کیس، پهپاد کنترلی بازگشت یک کلید به زمین یا نقطه شروع، ردیاب جیپیاس |
|---|---|
| رنگ | مشکی، مشکی استاندارد |
| برنامه | امنیت عمومی، برای باردار. ضد ردیابی ضد جاسوسی ضد تشعشع، کنترل پهپاد توسط GPS/GALILEO/GLONASS |
| وزن | 10.5 کیلوگرم، 12 کیلوگرم، 10.92 کیلوگرم (24.07 پوند)، 45 کیلوگرم |
| وضعیت | جدید |