| ابعاد | 592×395×265mm |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 50-300 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| تعداد آنتن | 3 |
| محدوده تشخیص | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| نکات برجسته اصلی | جمر |
| برنامه | تجهیزات امنیتی |
| تابع | دنده های بدون سرنشین |
| علامت تجاری | OEM موجود است |
| وزن | 1050 گرم |
|---|---|
| ابعاد | 156x88x46mm (به استثنای آنتن) |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| شعاع محافظ | 1-20 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| قدرت خروجی کل | 5.5 وات |
| وزن | 45 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 580×280×410 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| محدوده جنجال | 50-300 متر (بسته به تراکم سیگنال) |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| ابعاد | 320×120×430 میلیمتر (L×W×H) |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC220V، DC24V |
| نام | مسدود کننده سیگنال قابل حمل |
|---|---|
| تایپ کنید | تجهیزات پارازیت، قابل حمل، کیس، پهپاد کنترلی بازگشت یک کلید به زمین یا نقطه شروع، ردیاب جیپیاس |
| اندازه | 746mmLx288mmHx79mmW، اندازه سفارشی، 19.8*10.8cm، 37.5*29*10cm، 320mm x 180mm x 100mm |
| رنگ | مشکی، مشکی استاندارد |
| وضعیت | جدید |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| ابعاد | 580×280×410 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| وزن | 35 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 300 وات |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 120 وات |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| وزن | 11 کیلوگرم |
| ابعاد | 45×30×15 سانتی متر |
| منبع تغذیه | AC220 ولت یا 110 ولت |
|---|---|
| وزن | 7 کیلوگرم |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| محدوده جنجال | 10-60 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| ابعاد | 400×288×155 میلی متر |
| نام | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| اندازه | 14.5 * 9.5 سانتی متر، 20 * 10 سانتی متر یا سفارشی، 21.5 * 20 سانتی متر، 16 * 11 سانتی متر، سفارشی |
| رنگ | مشکی |
| گارانتی | 1 سال، 12 ماه، 6 ماه، 2 سال |
| وزن | 1-2 کیلوگرم، 40 گرم، 60 گرم، 28 گرم |