| نام | جمر هواپیماهای بدون سرنشین RF |
|---|---|
| منبع تغذیه | 110-240 ولت AC تا 27 ولت DC |
| توان خروجی | مجموع 220 وات (30-50 وات در هر باند) |
| شعاع پارازیت | 100-1000 متر (سیگنال GPS تا 1000 متر) |
| وزن محصول | تقریباً 30 کیلوگرم (با آنتن Omni) |
| نام | اسلحه ضد پهپاد |
|---|---|
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
| گارانتی | 1 سال |
| ولتاژ | 27/28 ولت DC، 220 ولت، 28 ولت |
| اندازه | اندازه متوسط، 320 * 200 * 460 میلی متر، 76 * 20 * 26 سانتی متر، 37.5 * 29 * 10 سانتی متر |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
|---|---|
| مواد | آلومینیوم و کوپر، پلاستیک |
| اندازه | اندازه متوسط، 320 * 200 * 460 میلی متر، 76 * 20 * 26 سانتی متر، 37.5 * 29 * 10 سانتی متر |
| فاصله کنترل | 1000 متر،> 500 متر |
| بعد | 210*110*25 (میلی متر) |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| استفاده | امنیت نظامی نیروی انتظامی پلیس ، تجهیزات Secuity |
| تابع | سیگنال بلوک Jammer Drone از هواپیماهای بدون سرنشین ، سیگنال RF جدا شده |
| منبع تغذیه | باتری |
| ولتاژ | 27/28 ولت DC، 220 ولت، 28 ولت |
|---|---|
| تابع | سیگنال بلوک Jammer Drone از هواپیماهای بدون سرنشین ، سیگنال RF جدا شده |
| به دست آوردن | 45/50dB,50dB,45dB |
| مواد | آلومینیوم و کوپر، پلاستیک |
| فاصله کنترل | 1000 متر،> 500 متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| وزن | 4.3 کیلوگرم (دستگاه)، 7 کیلوگرم (بسته بندی شده) |
| ابعاد | 660*290*50mm |
| زمان اجرای باتری | 40-50 دقیقه |
| قدرت خروجی کل | 100 وات |
| نام | جعل جمر شناسایی پهپاد |
|---|---|
| فرکانس تشخیص | 20 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| محدوده تشخیص | > 500-5 کیلومتر |
| زاویه تشخیص | 360 درجه |
| نوع سیگنال فریبنده | GPS، GLONASS، GALILEO، BD |
| نام | دستگاه ضد پارازیت پهپاد |
|---|---|
| فرکانس عملیاتی | L1: 1575.42 مگاهرتز B1: 1561.098 مگاهرتز |
| مقاومت در برابر تداخل | نسبت سیگنال به تداخل تک تداخل: ≥105dB نسبت سیگنال به تداخل سه تداخل: ≥95dB |
| دقت سرعت | ≤0.2m/s (95%) |
| دقت زمان بندی | ≤100ns (95%) |
| نام | جعل جمر شناسایی پهپاد |
|---|---|
| گروه تداخل | باند فرکانس کامل 400MHz-6GHz، بازه باند فرکانس پشتیبانی و فرکانس سیگنال تداخل سفارشی |
| سرعت چرخشی | افقی 0.1°-20°/S; شیب 0.1°-5°/S |
| زاویه گام | +90 درجه تا 10 درجه |
| زاویه افقی | چرخش مداوم 0-360 درجه افقی؛ |
| نام | جعل جمر شناسایی پهپاد |
|---|---|
| حالت کنترل | پشتیبانی از بازدارندگی جهت دار هواپیماهای بدون سرنشین با توان خروجی -70 دسی بل تا 20 دسی بل |
| دامنه موثر | > 20-30 کیلومتر (خط دید) |
| زاویه پوشش کلاهبرداری | افقی 0-360 درجه، عمودی -90 درجه تا +90 درجه |
| منبع تغذیه | AC 220 ولت / 50 هرتز |