| İsim | İHA sinyal bozucu |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 120W-130W |
| Boyut | 550x190x60mm |
| Güç Kaynağı | AC110 veya 220-240V / DC 27V |
| Ağırlık | 10kg |
| İsim | Drone Karıştırıcı |
|---|---|
| Boyutlar | 650×350×300mm |
| Güç Kaynağı | AC220V, 110V veya DC28V |
| Ana birim ağırlığı | 30kg |
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Net ağırlığı | 7.0kg |
|---|---|
| Boyutlar | 238 mm (genişlik) × 60 mm (yükseklik) × 395 mm (uzunluk) |
| Güç Kaynağı | AC adaptörü (AC220V-DC12V) |
| Ekranlama Yarıçapı | 5-50 metre @ -75dBm (yerel sinyal gücüne bağlı) |
| Renk | Siyah |
| İsim | Uçak sinyali bozucu |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| İşlev | Algılama+Takip+Karışma |
| Menşei | Çin |
| Şartname | Azimut 360 derece; tam hava sahası |
| İsim | Drone sinyal bozucuları |
|---|---|
| Ağırlık | 6,0 KG |
| Boyutlar | 960×400×230 mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Güç Tüketimi | 180W |
| İsim | Taşınabilir Drone Sinyal Sıkıştırıcı |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 240W |
| Boyutlar | 277 × 80 × 51 mm |
| Ağırlık | 5,0 kg (Birim), 13 kg (Paketli) |
| Pil çalışma süresi | 45 dakika |
| İsim | Drone Algılama Karıştırıcı Sahtekarlığı |
|---|---|
| Güç çıkışı | 10 mw |
| Kapsam | 360°tüm hava sahası |
| Tepki Süresi | <10.0s |
| Frekans Toleransı | ≤ ±2×10-6 |
| Boyut | 820×300×80mm |
|---|---|
| Ağırlık | 6.45kg |
| Etkili Aralık | 2000-2500 metre (gerçek ortama bağlıdır) |
| Başvuru | Havaalanı, Laboratuvar Testi/Sinyal Jammer, Signal Jammer, Konferans, GPS/Galileo/Glonass tarafından |
| Garanti | 1 Yıl |
| Güç çıkışı | 37dBm |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Dahili 24V, 8A pil (120 dakika sürekli çalışma) |
| Başvuru | Havaalanı, Laboratuvar Testi/Sinyal Jammer, Signal Jammer, Konferans, GPS/Galileo/Glonass tarafından |
| Garanti | 1 Yıl |
| Malzeme | Alüminyum ve Bakır, Plastik |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila +65°C |
|---|---|
| Rezistans | IP52 |
| BAĞIL NEM | % 5-% 95 yoğunlaşmayan |
| Başvuru | Havaalanı, Laboratuvar Testi/Sinyal Jammer, Signal Jammer, Konferans, GPS/Galileo/Glonass tarafından |
| Kontrol mesafesi | 1000 metre,>500m |