| دامنه موثر | 1-5 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
|---|---|
| وزن | 500 گرم |
| ابعاد | 9.5 × 1.9 × 4.5 سانتی متر |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| قدرت خروجی کل | 0.9 وات |
| رطوبت | 5 ٪ -80 ٪ |
|---|---|
| دمای ذخیره سازی | -40 تا +60 درجه سانتیگراد |
| شعاع پوشش | 50-100 متر (زیر سطح سیگنال ≤-85dBm) |
| قدرت خروجی کل | 120 وات |
| ابعاد محصول (L×W×H) | 380 × 283 × 150 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| رطوبت | 5 ٪ -80 ٪ |
|---|---|
| ابعاد محصول | 380 × 283 × 150 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| وزن | تقریباً 13 کیلوگرم (بدون احتساب آنتن: 7 کیلوگرم، باتری: 5 کیلوگرم) |
| شعاع پوشش | 50-100 متر (سطح سیگنال ≤-85dBm) |
| قدرت خروجی کل | 120 وات |
| زمان کار باتری | 60 دقیقه |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| مصرف برق | 350 وات |
| ابعاد | 490×340×90 میلی متر |
| وزن | 4.9 کیلوگرم (وزن بسته بندی: 6.5 کیلوگرم) |
| قدرت خروجی کل | 15 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 19V |
| مصرف برق | 45 وات |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| محدوده جنجال | 5-40 متر |
| مصرف برق | 1000 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V، DC24-28V |
| وزن موتور اصلی | 45 کیلوگرم |
| سطح حفاظت | IP40 |
| دامنه ولتاژ تأمین | 9-36 ولت |
| منبع تغذیه | AC 110-240V تا DC12V |
|---|---|
| ابعاد | 200×133×66mm (بدون آنتن) |
| وزن خالص | 1.8 کیلوگرم |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| توان کل | 24 وات |
| منبع تغذیه | باتری داخلی: 24 ولت، 10 آمپر؛ یا باتری خارجی |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 125 وات |
| زمان اجرای باتری | 60 دقیقه |
| مصرف برق | 350 وات |
| نمایش | LCD که درصد باتری را نشان می دهد |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| مصرف برق | 145 وات |
| اندازه | 277X80X51mm |
| آنتن پانل | 8dBi Gain |
| زمان کار باتری | 30 دقیقه |
| وزن خالص | 1.0 کیلوگرم |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| ابعاد | 87 × 40 × 143 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| منبع تغذیه | AC 100-240V، 50-60Hz با آداپتور DC12V |
| عملکرد باتری | زمان شارژ 4 ساعت، زمان کارکرد 1-2 ساعت |