| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +65 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت نسبی | 5 ٪ -95 ٪ غیر کنترل کننده |
| قدرت عملیاتی | منبع تغذیه داخلی 90-260 VAC / 24V DC |
| باتری | داخلی Li-Ion 20AH |
| خنک کننده | خنک کننده هوا اجباری |
| ابعاد | 520×230×200 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
|---|---|
| وزن خالص | 7 کیلوگرم |
| دمای کاری | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| شعاع محافظ | 20-150 متر در -75dBm (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| توان کل | 80-100 وات |
| ماژول ها در هر واحد | 13 |
|---|---|
| توان خروجی | 1300 وات |
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V یا 48V DC |
| کنترل از راه دور | کلید روشن/خاموش سیمی |
| ساعت کاری | نامحدود |
| منبع تغذیه | AC 110-240V / DC 12V |
|---|---|
| ابعاد | 278 × 137 × 42 میلی متر |
| وزن | 2.5 کیلوگرم |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| محدوده رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| محدوده تشخیص | 100-2000 متر (محیط شهری، آزمایش شده توسط DJI AIR2 target) |
|---|---|
| آزیموت کاوشگر | 0-360 درجه (آنتن همه جانبه) |
| مصرف برق | 900 وات |
| محدوده جنجال | 800-1500M |
| ابعاد | 520×400×230 میلی متر |
| اندازه | ۶۶۰×۲۹۰×۵۰ میلی متر |
|---|---|
| وزن | 2.8 کیلوگرم، وزن بسته بندی: 5 کیلوگرم |
| مصرف برق | 120 وات |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| زمان کار باتری | 60 دقیقه |