| مصرف برق | 25 وات |
|---|---|
| وزن | 1.5 کیلوگرم |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| محدوده جنجال | شعاع 5-25 متر (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| اندازه بسته بندی | 25×24×7 سانتی متر |
|---|---|
| وزن خالص | 1.3 کیلوگرم |
| توان کل | 7 وات |
| باتری داخلی | 7.4V/8000mAh |
| عمل مداوم | 120+ دقیقه |
| اندازه بسته بندی | 25×24×7 سانتی متر |
|---|---|
| توان کل | 7 وات |
| شعاع محافظ | 2-20 متر در -75dBm |
| عمل مداوم | بیش از 2 ساعت |
| باتری داخلی | 7.4V/8000mAh |
| اندازه بسته بندی | 330×250×80 میلی متر |
|---|---|
| وزن خالص | 1.5 کیلوگرم |
| توان کل | 12 وات |
| منبع تغذیه | آداپتور AC (110-240V AC/12V DC) با گزینه شارژر خودرو |
| شعاع محافظ | 2-20 متر (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| قدرت خروجی کل | 145 وات |
|---|---|
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| مصرف برق | 140 وات |
| آنتن پانل جهت دار | 8dbi |
| منبع تغذیه | باتری داخلی: 28 ولت، 5 آمپر (1 ساعت)؛ سازگار با باتری خارجی |
| قدرت خروجی کل | 125 وات |
|---|---|
| مصرف برق | 250 وات |
| آنتن جهت دار | افزایش 15dBi |
| زمان کار باتری | 40-50 دقیقه |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| نام | جمرهای قابل حمل جی پی اس |
|---|---|
| ابعاد | 220 × 140 × 70 میلی متر (فقط واحد اصلی) |
| گارانتی | 1 سال |
| وزن | 1.6 کیلوگرم |
| زمان کار | 2.5 ساعت |
| نام | مینی سیگنال جمر |
|---|---|
| وزن دستگاه | 290 G |
| اندازه دستگاه | 95mm*48mm*17mm |
| رطوبت عملیاتی | 5% تا 80% |
| دمای عملیاتی | -10-+50℃ |
| نام | مسدود کننده سیگنال تلفن همراه |
|---|---|
| وزن ناخالص | 1.5 کیلوگرم |
| به دست آوردن | 2.0dBi |
| ابعاد | 156×83×46 میلیمتر (به استثنای آنتن) |
| طول آنتن | 166 میلی متر |
| نام | مسدود کننده سیگنال پهپاد قابل حمل |
|---|---|
| مصرف برق | 240 وات |
| ابعاد | 277 × 80 × 51 میلی متر |
| وزن | 5.0 کیلوگرم (واحد)، 13 کیلوگرم (بسته بندی) |
| زمان کار باتری | 45 دقیقه |