| نام | مسدود کننده سیگنال قابل حمل |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| ابعاد | 145 × 80 × 45 میلی متر |
| وزن | 1.0 کیلوگرم |
| زمان کار | بیش از 3.0 ساعت با باتری Ni-MH 8000 میلی آمپر ساعت |
| نام | گجتگر GPS تلفن همراه |
|---|---|
| وزن دستگاه | 150 گرم |
| اندازه دستگاه | 20 میلی متر × 30 میلی متر × 38 میلی متر |
| شعاع پارازیت | تا 1-15 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| فرکانس های پارازیت | 1500 ~ 1600 مگاهرتز، 1220 مگاهرتز - 1230 مگاهرتز |
| نام | USB GPS Jammer |
|---|---|
| رطوبت نسبی | 5% تا 95% |
| ابعاد بسته بندی | 68 (L) × 20 (W) × 10 (H) میلی متر |
| ولتاژ تغذیه | DC 3.7-6V |
| شعاع پوشش موثر | 2 تا 10 متر |
| نام | مسدود کننده سیگنال قابل حمل |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| زمان کار | 1-2 ساعت |
| ابعاد دستگاه | 126x76x35mm (به استثنای آنتن) |
| وزن | 650 گرم |
| نام | گجتگر GPS تلفن همراه |
|---|---|
| باتری | 7.4 ولت / 8000 میلی آمپر ساعت Ni-Mh |
| زمان کار | 3+ ساعت |
| وزن | 1 کیلوگرم |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| نام | گجتگر GPS تلفن همراه |
|---|---|
| ابعاد | 90×40×23 میلی متر |
| شعاع پارازیت | 5-15 متر |
| توان خروجی | 33dBm |
| منبع تغذیه | فندک ماشین 12V-24V DC |
| نام | جمر GPS ماشین |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| ابعاد | 4.4 × 9.5 × 2 سانتی متر |
| وزن | 250 گرم |
| دامنه موثر | 1-20 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| نام | مسدود کننده GPS قابل حمل |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -10-+50℃ |
| زمان کار | 1-2 ساعت |
| ابعاد دستگاه | 135×77×35mm (به استثنای آنتن) |
| وزن | 650 گرم |
| نام | سامانه های سیگنال قابل حمل |
|---|---|
| تایپ کنید | ردیاب GPS، کنترل فرکانس، مسدود کننده پهپاد |
| گارانتی | 36 ماه، 2 سال، 12 ماه، 3 سال، 1 سال |
| اندازه | 85mmx37mmx23mm، 320*200*460mm، 150mm*100mm*16mm، 65mm x 61mm x 26mm |
| رنگ | سیاه، سفید |
| زمان کار | 50 دقیقه |
|---|---|
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| گارانتی | 1 سال |
| منبع تغذیه | AC100-240V |