| باتری | 4000mA/H داخلی با آداپتور AC (DC12V) |
|---|---|
| محدوده جنجال | 1-20M (بسته به قدرت سیگنال) |
| وزن | 650 گرم |
| ابعاد | 126x76x35mm (به استثنای آنتن) |
| زمان کار | 1-2 ساعت |
| تایپ کنید | تجهیزات پارازیت، قابل حمل، کیس، پهپاد کنترلی بازگشت یک کلید به زمین یا نقطه شروع، ردیاب جیپیاس |
|---|---|
| اندازه | 746mmLx288mmHx79mmW، اندازه سفارشی، 19.8*10.8cm، 37.5*29*10cm، 320mm x 180mm x 100mm |
| وزن | 10.5 کیلوگرم، 12 کیلوگرم، 10.92 کیلوگرم (24.07 پوند)، 45 کیلوگرم |
| وضعیت | جدید |
| گارانتی | 12 ماه، 1 سال |
| نام | مسدود کننده سیگنال RF |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 4 وات |
| دامنه موثر | 1-20 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| وزن | 950 گرم |
| ابعاد | 132x80x40mm (به استثنای آنتن) |
| تایپ کنید | تجهیزات پارازیت، قابل حمل، کیس، پهپاد کنترلی بازگشت یک کلید به زمین یا نقطه شروع، ردیاب جیپیاس |
|---|---|
| اندازه | 746mmLx288mmHx79mmW، اندازه سفارشی، 19.8*10.8cm، 37.5*29*10cm، 320mm x 180mm x 100mm |
| رنگ | مشکی، مشکی استاندارد |
| وزن | 10.5 کیلوگرم، 12 کیلوگرم، 10.92 کیلوگرم (24.07 پوند)، 45 کیلوگرم |
| وضعیت | جدید |
| ابعاد | 4.4 × 9.5 × 2 سانتی متر |
|---|---|
| منبع تغذیه | 50-60 هرتز، AC 100-240 ولت |
| قدرت خروجی کل | 0.5 وات |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| دامنه موثر | 1-10 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| منبع تغذیه | AC100-240V |
|---|---|
| زمان کار | 50 دقیقه |
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| گارانتی | 1 سال |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، AC 100 تا 240 ولت |
|---|---|
| دامنه موثر | 1-10M (بسته به قدرت سیگنال) |
| وزن | 250 گرم |
| ابعاد | 4.4 × 9.5 × 2 سانتی متر |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، AC 100 تا 240 ولت |
| محدوده جنجال | 1-10M بسته به قدرت سیگنال |
| وزن | 800 گرم |
| ابعاد | 62x30x118mm (به استثنای آنتن) |
| منبع تغذیه | شارژر اتومبیل AC100-240V یا 12V |
|---|---|
| زمان کار | 4.0 ساعت |
| وزن | 1.5 کیلوگرم |
| ابعاد | 160 × 105 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، به استثنای آنتن ها) |
| گارانتی | 1 سال |
| منبع تغذیه | شارژر اتومبیل AC100-240V یا 12V |
|---|---|
| محدوده جنجال | شعاع 10-30 متر (-75dBm@آنتن های همه جهت) |
| زمان کار | 2.5 ساعت |
| وزن | 1.6 کیلوگرم |
| گارانتی | 1 سال |