| وزن | 2 کیلوگرم (ست کامل) |
|---|---|
| ابعاد | 171×98×58 میلیمتر (به استثنای آنتنها) |
| منبع تغذیه | 50-60 هرتز، 100-240 ولت AC، DC12 ولت |
| قدرت خروجی کل | 10 وات |
| محدوده محافظ | 5-20 متر (-75dBm) |
| عمر باتری | 45-70 دقیقه |
|---|---|
| مصرف برق | 55W |
| وزن | 2 کیلوگرم (دستگاه)، 3.6 کیلوگرم (بسته بندی شده) |
| ابعاد | 277×80×51 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20°C تا +55°C |
| زمان اجرای باتری | 60 دقیقه |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| مصرف برق | 350 وات |
| وزن | 45 کیلوگرم، 10.5 کیلوگرم،> 50 کیلوگرم، <4 کیلوگرم، 17 کیلوگرم |
| ابعاد | 490×340×90 میلی متر |
| گارانتی | 1 سال |
|---|---|
| استفاده | امنیت نظامی نیروی انتظامی پلیس ، تجهیزات Secuity |
| مواد | آلومینیوم و کوپر، پلاستیک |
| فاصله کنترل | 1000 متر،> 500 متر |
| بعد | 210*110*25 (میلی متر) |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| مصرف برق | 55W |
| ابعاد | 277 * 80 * 51 میلی متر |
| آنتن | 10dBi |
| وزن | 2 کیلوگرم (دستگاه)، 3.6 کیلوگرم (بسته بندی شده) |
| منبع تغذیه | 50-60 هرتز، AC 100-240 ولت |
|---|---|
| زمان کار | 1.5 ساعت |
| محدوده جنجال | 10-30 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| وزن | 950 گرم |
| ابعاد | 90x38x156mm (به استثنای آنتن) |
| ابعاد (L×W×H) | 320×120×430 میلی متر |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| تعداد آنتن | 6 |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| زمان کار باتری | 30 دقیقه |
|---|---|
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| مصرف برق | 145 وات |
| آنتن پانل | 8dBi Gain |
| اندازه | 277×80×51 میلی متر |
| منبع تغذیه | AC220V |
|---|---|
| مصرف برق | 180 وات |
| ابعاد | 300×200×150 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| ابعاد بسته بندی | 70x210x240mm |
| دامنه موثر | 10-30 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| زمان کار | 1.5 ساعت |
| وزن | 950 گرم |