| توان کل | 40 وات |
|---|---|
| آنتن | 10dBi |
| کانال های خروجی | 4 |
| محدوده جنجال | 800 متر تا 1.2 کیلومتر |
| فرکانس های مسدود شده | 900 مگاهرتز، 1575 مگاهرتز، 2400 مگاهرتز، 5800 مگاهرتز |
| منبع تغذیه | AC220V |
|---|---|
| منطقه پارازیت | 20-80 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| وزن | 8 کیلوگرم |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| قدرت DC | 24 ولت، 15 آمپر با باتری داخلی (2 ساعت کارکرد) |
| نام | کاروان بمب جمر |
|---|---|
| ابعاد | 661×460×270 میلی متر |
| وزن | 55 کیلوگرم |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محیط کار | -25 تا 50 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| سطح حفاظت | IP55 (ضد باران) |
| وزن میزبان | حداکثر 35 کیلوگرم |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
| گارانتی | 1 سال |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| محدوده جنجال | 50-200 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| وزن | 21 کیلوگرم |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| قدرت خروجی کل | 250 وات |
| وزن | 950 گرم |
|---|---|
| ابعاد | 90×38×156 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| محدوده جنجال | 10-30 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| قدرت خروجی کل | 6.5 وات |
| زمان کار | 1.5 ساعت |
| قدرت خروجی کل | 70 وات |
|---|---|
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| مصرف برق | 120 وات |
| وزن | 2.8 کیلوگرم (محصول)، 5 کیلوگرم (بسته بندی) |
| اندازه | 660*290*50mm |
| منبع تغذیه | DC 5V، 0.5A |
|---|---|
| توان خروجی | 15dbm±2dBm |
| وزن | 50 گرم |
| ابعاد | 66 میلی متر × 23 میلی متر × 10 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| باتری داخلی | 24 ولت، 12 آمپر |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 800 - 1000 متر |
| توان خروجی | 75W |
| مصرف برق | 220 وات |
| محدوده رطوبت | 30٪ - 95٪ |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| وزن | 4.3 کیلوگرم (دستگاه)، 7 کیلوگرم (بسته بندی شده) |
| ابعاد | 660*290*50mm |
| زمان اجرای باتری | 40-50 دقیقه |
| قدرت خروجی کل | 100 وات |