| نام | تقویت کننده قدرت باند پهن |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| برنامه | ماژول ضد پهپاد |
| اندازه محصول | 100*58*13 میلی متر |
| وزن خالص | 0.3 کیلوگرم |
| نام | ماژول های پهپاد |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| توان خروجی | 30 وات |
| فرکانس | 5725-5850 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-36 ولت |
| نام | تقویت کننده سیگنال تقویت کننده |
|---|---|
| برنامه | ضد پهپاد |
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 100 وات |
| فرکانس | 1080-1360 مگاهرتز |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس | 1170-1280 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | DC 24-28 ولت |
| اندازه | 125*60*20 میلی متر |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 50 وات |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| اندازه | 125*60*20 میلی متر |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 100 وات |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| اندازه | 117.1 * 25.6 * 16 میلی متر |
| تایپ کنید | تقویت کننده سیگنال 4G |
|---|---|
| منطقه پوشش | 3000-5000 متر مربع |
| نرخ انتقال | 75 مگاهرتز |
| فرکانس | 1800 مگاهرتز |
| به دست آوردن | 80 دسی بل |
| منبع تغذیه | AC220V یا DC48V |
|---|---|
| وزن | 40 کیلوگرم |
| ابعاد | 592 × 395 × 265 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 50-300 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه محلی) |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس | 720-1020 مگاهرتز |
| بعد | 117*40*18 میلی متر |
| وزن | 230 گرم |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس | 860-930 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | DC 24-28 ولت |
| اندازه | 125*60*20 میلی متر |