| نام | تقویت کننده قدرت RF |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس | 6500-7200 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| نام | ماژول های تقویت کننده RF |
|---|---|
| فرکانس کاری | 700-6000MHz |
| Spurious خارج از باند | 9kHz~1GHz: ≤-36dBm/30kHz 1GHz~12.75GHz: ≤-30dBm/30KHz |
| ولتاژ کاری | DC + 28 ولت |
| جریان کار | ≤1.8A |
| نام | تقویت کننده RF با قدرت بالا |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| برنامه | تقویت کننده قدرت RF |
| اندازه محصول | 20X15X2 سانتی متر |
| وزن خالص | 0.9 کیلوگرم |
| نام | ماژول برق RF |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| برنامه | ماژول ضد UAV |
| پهنای باند کار | 700-2000 مگاهرتز |
| رطوبت نسبی | 5٪ ~ 95٪، بدون تراکم |
| نوسان | ≤3.0db |
| نام | تقویت کننده قدرت RF |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| نام | تقویت کننده قدرت باند پهن |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| برنامه | ضد پهپاد |
| فرکانس کاری | 100-6000 مگاهرتز |
| ولتاژ عملیاتی | 12-36 ولت |
| نام | تقویت کننده درون |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| برنامه | ماژول ضد پهپاد |
| وزن خالص | 0.9 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 1W~1000W |