| Naam | rf-machtsversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 6500-7200 MHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Naam | RF-versterkermodules |
|---|---|
| Werkfrequentie | 700-6000mHz |
| Buiten de band Vals | 9kHz~1GHz: ≤-36dBm/30kHz 1GHz~12,75GHz: ≤-30dBm/30KHz |
| Werkspanning | DC+28V |
| Werkende stroom | ≤ 1,8 A |
| Naam | Hoge Machtsrf Versterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Sollicitatie | rf-machtsversterker |
| Productgrootte | 20X15X2 cm |
| Netto gewicht | 0,9 kg |
| Naam | RF-voedingsmodule |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-UAV module |
| Werkende bandbreedte | 700-2000 MHz |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 5% ~ 95%, geen condensatie |
| In band fluctuatio | ≤3.0db |
| Naam | rf-machtsversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Naam | Wideband Machtsversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Sollicitatie | anti-drone |
| Werkfrequentie | 100-6000MHz |
| Bedrijfsspanning | 12-36V |
| Naam | Droneversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Sollicitatie | Antihommelmodule |
| Netto gewicht | 0,9 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 1W~1000W |