| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
|---|---|
| حوزه صنعتی | سیستم ضد UAV |
| مبدا | چین |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
| تابع | پهپاد پهپاد تشخیص / آشکارساز / جمر |
| پوشش | 360 درجه |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (شعاع) |
| نرخ داده | 3-7 ثانیه |
| تشخیص همزمان | ≥ 30 پهپاد |
| محدوده ولتاژ | AC 100V-240V |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| فرکانس | 2.4 گیگاهرتز 5.8 گیگاهرتز |
| نام محصول | سیستم هشدار پهپاد |
| هدف | DJI، AUTEL، FIMI، YUNEEC، HUBSAN، FPV و مسابقه |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
|---|---|
| مشخصات | آزیموت 360 درجه؛ فضای کامل هوایی |
| مبدا | چین |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| علامت تجاری | WaveSonics |
| محدوده تشخیص | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| نکات برجسته اصلی | جمر + آشکارساز |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| محدوده جنجال | 3-5 کیلومتر |
| محدوده تشخیص | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| مشخصات | راه حل یکپارچه |
| مبدا | چین |
| برنامه | حفاظت از امنیت |
| علامت تجاری | OEM موجود است |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| مشخصات | آزیموت 360 درجه؛ فضای کامل هوایی |
| مبدا | چین |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
| مبدا | چین |
|---|---|
| مشخصات | آزیموت 360 درجه؛ فضای کامل هوایی |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| آنتن مسدود کننده | Directiona +Omni-Directional Antenna |
| ظرفیت تولید | 100 قطعه در سال |
| تابع | آشکارساز، ردیابی، جمر |
|---|---|
| تشخیص | رادار |
| علامت تجاری | سفارشی |
| محدوده | 1km/3km/4-6km |
| مشخصات | حدود 100 کیلوگرم |