| دامنه عملیاتی | 2.4 ~ 2.5 گیگاهرتز، 5.0 ~ 5.875 گیگاهرتز |
|---|---|
| برق ورودی | 0 تا 20 دبیلم |
| سود انتقال | 15-18 دسی بل |
| توان خروجی | 2W (33dBm) |
| رقم سر و صدا | ≤3.5 دسی بل معمولی |
| نام | سامسونگ سیگنال پشتی |
|---|---|
| ویژگی جعل ناوبری | طرح منطقه پرواز ممنوع پهپاد (فرود اجباری)، جابجایی جهت. |
| فاصله دفاعی | 1-5 کیلومتر (قدرت PA RF 25W)؛ |
| زمان مداخله فریب | 2s; |
| زاویه فریب موثر | افقی: 360 درجه، عمودی: ± 90 درجه؛ |
| سازگاری با شبکه | 2G، 3G، 4G |
|---|---|
| منطقه پوشش | 3000-5000 متر مربع |
| باندهای فرکانس | ۱۸۰۰/۲۱۰۰/۲۶۰۰ مهرتز |
| توان خروجی | 27dBm |
| وزن | 7 کیلوگرم |
| تایپ کنید | تقویت کننده سیگنال 4G |
|---|---|
| منطقه پوشش | 500-1000 متر مربع |
| فرکانس | 1800 مگاهرتز |
| توان خروجی | 23dbm |
| به دست آوردن | 70 دسی بل |
| پوشش | 500-1000 متر مربع |
|---|---|
| نرخ انتقال | 200 مگاهرتز |
| آنتنای | 5dBi |
| وزن | 5 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC 100-240V، DC 9V5A |
| سازگاری با شبکه | 2G، 3G، 4G |
|---|---|
| منطقه پوشش | 500-1000 متر مربع |
| نرخ انتقال | 75 مگاهرتز |
| به دست آوردن | 70 دسی بل |
| وزن | 3.5 کیلوگرم |
| منطقه پوشش | 800-1500 متر مربع |
|---|---|
| نرخ انتقال | 75 مگاهرتز |
| به دست آوردن | 75.0db |
| توان خروجی | 23dbm |
| وزن | 3.5 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC220V، DC 28V |
|---|---|
| وزن | 16 کیلوگرم |
| ابعاد | 500×500×200 میلیمتر (L×W×H) |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| محدوده جنجال | 20-100 کیلومتر |