| Giriş/çıkış | 1-3km. |
|---|---|
| Endüstriyel alan | Anti UAV sistemi |
| Menşei | Çin |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| İşlev | Drone İha Tespit/Dedektör/Karıştırıcı |
| Kapsam | 360° |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 5km (yarıçap) |
| Veri Hızı | 3-7 saniye |
| Eşzamanlı tespit | ≥ 30 dron |
| Gerilim Aralığı | AC 100V-240V |
| Başvuru | anti-drone |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Sıklık | 2,4 GHz 5,8 GHz |
| Ürün Adı | Drone Alarm Sistemi |
| Hedef | DJI, AUTEL, FIMI, YUNEEC, HUBSAN, FPV ve yarış |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1W~1000W |
| Sıklık | 20Mhz~20GHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Şartname | Azimut 360 derece; tam hava sahası |
| Menşei | Çin |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
|---|---|
| Şartname | Azimut 360 derece; tam hava sahası |
| Menşei | Çin |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Ticari marka | WaveSonics |
| Algılama Aralığı | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Ana Öne Çıkanlar | Karıştırıcı+Dedektör |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Sıkışma aralığı | 3km-5km. |
| Algılama Aralığı | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| Şartname | Entegre Çözüm |
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Güvenlik koruması |
| Ticari marka | OEM Mevcut |
| Menşei | Çin |
|---|---|
| Şartname | Azimut 360 derece; tam hava sahası |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
| Jammer Anteni | Yönlü +Çok Yönlü Anten |
| Üretim kapasitesi | 100 parça/yıl |
| İşlev | Dedektör, Takip, Jammer |
|---|---|
| Tespit | Radar |
| Ticari marka | Özelleştirilmiş |
| Menzil | 1km/3km/4-6km |
| Şartname | 100 kg civarı |