| مصرف برق | 1000 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V، DC24-28V |
| وزن موتور اصلی | 45 کیلوگرم |
| سطح حفاظت | IP40 |
| دامنه ولتاژ تأمین | 9-36 ولت |
| فاصله تشخیص | ≥ 1500 متر |
|---|---|
| دوربین نور روز | 2688x1520 (RES) |
| پوشش کلاهبرداری | آزیموت: 360 درجه |
| باندهای فرکانس جعل | 1.575.42MHz±1.023MHz (GPS-L1)، 1602MHz+N*5625kHz (N تا --6) (GLONASS-L1) |
| ارتفاع تشخیص | 300 کیلومتر |
| محدوده تشخیص | 100-2000 متر (محیط شهری، آزمایش شده توسط DJI AIR2 target) |
|---|---|
| آزیموت کاوشگر | 0-360 درجه (آنتن همه جانبه) |
| مصرف برق | 900 وات |
| محدوده جنجال | 800-1500M |
| ابعاد | 520×400×230 میلی متر |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| محدوده | 1-10 کیلومتر (با توجه به محیط و مدل هواپیمای بدون سرنشین متفاوت است) |
| حالت کار | سنجش RF، شکستن پروتکل |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| محدوده | 1-10 کیلومتر (با توجه به محیط و مدل هواپیمای بدون سرنشین متفاوت است) |
| حالت کار | سنجش RF، شکستن پروتکل |
| پوشش | آزیموت 360 درجه / عمودی 40 درجه |
|---|---|
| فرکانس | 1.2-1.8 گیگاهرتز |
| سیستم کاری | 30500 |
| سرعت تشخیص | 1m/s-75m/s |
| نرخ داده | ≥0.5Hz (چرخش آنتن ≥30rpm) |
| فاصله تشخیص حداقل | ≤ 150 متر |
|---|---|
| حداکثر شماره هدف تشخیص | 200 |
| منبع تغذیه | AC200-AC240 |
| دمای کاری | -40 درجه تا +55 درجه سانتیگراد |
| اندازه | 820 × 925 × 360 میلی متر |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤ 100 متر |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 4-6 کیلومتر |
| سرعت تشخیص | 0.5 متر بر ثانیه - 45 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| ابعاد | 782 × 549 × 198 میلیمتر (آنتن) |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
|---|---|
| مبدا | چین |
| مشخصات | مسدود کننده زندان |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| مبدا | چین |
| کاربرد | مرکز کنفرانس |
| علامت تجاری | WaveSonics |
| ظرفیت تولید | 100 قطعه / سال |