| منبع تغذیه | AC220V، DC24V |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 90 وات |
| مصرف برق | 300 وات |
| شماره ماژول Jammer | 6 |
| تعداد آنتن | 6 |
| نام | مسدود کننده های سیگنال بی سیم |
|---|---|
| گارانتی | 36 ماه، 2 سال، 12 ماه، 3 سال، 1 سال |
| استفاده کنید | خودرو، دستی |
| اندازه | 85mmx37mmx23mm، 320*200*460mm، 150mm*100mm*16mm، 65mm x 61mm x 26mm |
| رنگ | سیاه، سفید |
| نام | جمر هواپیماهای بدون سرنشین RF |
|---|---|
| منبع تغذیه | 110-240 ولت AC تا 27 ولت DC |
| توان خروجی | مجموع 220 وات (30-50 وات در هر باند) |
| شعاع پارازیت | 100-1000 متر (سیگنال GPS تا 1000 متر) |
| وزن محصول | تقریباً 30 کیلوگرم (با آنتن Omni) |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| ابعاد | 592×395×265mm |
| وزن | 30 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 500 وات |
| منبع تغذیه | AC220V یا DC 28V |
| قدرت خروجی کل | 600 وات |
|---|---|
| ابعاد | 592×395×265mm |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 50-600 متر بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه |
| ابعاد | 400×288×155 میلی متر |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| تعداد آنتن | 7 |
| محدوده جنجال | 10-60 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC28V |
|---|---|
| توان خروجی | 1015 وات |
| وزن | 65 کیلوگرم |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| سبک | تنه شنا، جامر شنا، بیکینی، پیراهن محافظ در برابر آفتاب، بالاپوش سوتین به همراه بند شلواری با بند کشی |
|---|---|
| نوع عرضه | سرویس OEM، اقلام موجود در انبار |
| رنگ | همانطور که تصاویر نشان می دهد |
| اندازه | M، XL، L، S، XXS |
| بسته بندی | 1pc/Opp Bag، Opp Bag، درخواست های مشتری، 1set/Opp Bag |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V، DC24V |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| مصرف برق | 400 وات |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC220 ولت یا 110 ولت |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 400 وات |
| وزن | 28 کیلوگرم |
| ابعاد | 592 * 395 * 265 میلی متر |
| محدوده جنجال | 50-600 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |