| Power Supply | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Total Output Power | 90Watt |
| Power Consumption | 300Watt |
| Jammer Module Number | 6 |
| Number Of Antennas | 6 |
| Name | Wireless Signal Jammers |
|---|---|
| Warranty | 36 Months,2 Years,12 Months,3 Years,1 Years |
| Use | Automotive,Hand Held |
| Size | 85mmx 37mmx 23mm,320*200*460mm,150mm*100mm*16mm,65mm X 61mm X 26mm |
| Color | Black,White |
| Name | RF Drone Jammer |
|---|---|
| Power Supply | 110-240V AC To 27V DC |
| Output Power | Total 220W (30-50W Per Band) |
| Jamming Radius | 100-1000 Meters (GPS Signal Up To 1000m) |
| Product Weight | Approximately 30kg (with Omni Antennas) |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
|---|---|
| Dimensions | 592×395×265mm |
| Weight | 30Kg |
| Total Output Power | 500Watt |
| Power Supply | AC220V Or DC 28V |
| Total Output Power | 600Watt |
|---|---|
| Dimensions | 592×395×265mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 50-600m Depending On Mobile Network Signal Density |
| Dimensions | 400×288×155mm |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Number Of Antennas | 7 |
| Jamming Range | 10-60m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Supply | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Output Power | 1015W |
| Weight | 65Kg |
| Humidity | 5%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Style | Swim Trunk,Swim Jammer,Bikini,Sun Protection Shirt,bra Top Plus Thong With Drawstrings |
|---|---|
| Supply Type | OEM Service,In-Stock Items |
| Color | As Pictures Show |
| Size | M,XL,L,S,XXS |
| Packing | 1pc/Opp Bag,Opp Bag,Customer's Requests,1set/Opp Bag |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Power Supply | AC220V, DC24V |
| Jamming Range | 20-120m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Consumption | 400Watt |
| Weight | 15Kg |
| Power Supply | AC220V Or 110V |
|---|---|
| Total Output Power | 400 Watt |
| Weight | 28 Kg |
| Dimensions | 592 * 395 * 265 Mm |
| Jamming Range | 50-600 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |