| Güç Kaynağı | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 90watt |
| Güç Tüketimi | 300 Watt |
| Karıştırıcı Modül Numarası | 6 |
| Anten Sayısı | 6 |
| İsim | Kablosuz Sinyal Karıştırıcılar |
|---|---|
| Garanti | 36 Ay,2 Yıl,12 Ay,3 Yıl,1 Yıl |
| Kullanmak | Otomotiv, Elde Taşınabilir |
| Boyut | 85mmx 37mmx 23mm,320*200*460mm,150mm*100mm*16mm,65mm x 61mm x 26mm |
| Renk | Siyah, beyaz |
| İsim | RF Drone Karıştırıcı |
|---|---|
| Güç Kaynağı | 110-240V AC'den 27V DC'ye |
| Çıkış Gücü | Toplam 220W (bant başına 30-50W) |
| sıkışma yarıçapı | 100-1000 metre (GPS sinyali 1000m'ye kadar) |
| Ürün Ağırlığı | Yaklaşık 30 kg (Omni antenlerle) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
| Ağırlık | 30kg |
| Toplam çıktı gücü | 500 watt |
| Güç Kaynağı | AC220V veya DC 28V |
| Toplam çıktı gücü | 600Watt |
|---|---|
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Sıkışma aralığı | Mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak 50-600m |
| Boyutlar | 400×288×155mm |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Anten Sayısı | 7 |
| Sıkışma aralığı | 10-60m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Güç Kaynağı | AC110-240V, DC28V |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 1015W |
| Ağırlık | 65kg |
| Nem | %5-95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Stil | Mayo, Yüzme Jammer'ı, Bikini, Güneşten koruyucu gömlek, sutyen üst artı büzme ipli tanga |
|---|---|
| Tedarik türü | OEM hizmeti, Stoktaki Ürünler |
| Renk | Resimlerin Gösterdiği Gibi |
| Boyut | M,XL,L,S,XXS |
| Ambalaj | 1 adet/Opp Çanta, Opp Çanta, Müşterinin istekleri, 1 takım/Opp Çanta |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24V |
| Sıkışma aralığı | 20-120m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Güç Tüketimi | 400Watt |
| Ağırlık | 15kg |
| Güç Kaynağı | AC220V veya 110V |
|---|---|
| Toplam çıktı gücü | 400 watt |
| Ağırlık | 28 kg |
| Boyutlar | 592*395*265mm |
| Sıkışma aralığı | 50-600 metre (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |