| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| ابعاد | 592×395×265mm |
| وزن | 45 کیلوگرم |
| محدوده جنجال | 50-600 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| ابعاد | 320×120×430 میلیمتر (L×W×H) |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC220V، DC24V |
| نام | کاروان بمب جمر |
|---|---|
| پرونده "پليکان" | 1440، 30 کیلوگرم وزن |
| رطوبت | 5 ٪ تا 90 ٪ |
| دمای عملیاتی | -20 ℃ تا +60 |
| وزن | 90 کیلوگرم (فقط واحد اصلی، بدون آنتن و لوازم جانبی) |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| ابعاد | 580 × 280 × 410 میلی متر |
| نوع آنتن | آنتن های همه جهته با بهره بالا |
| باتری خارجی (اختیاری) | 24 ولت دی سی |
| وزن | 15 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 320×120×430 میلی متر |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| ابعاد | 592×395×265mm |
| محدوده جنجال | 50-300 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| ماژول های Jammer | 5 |
| نام | جرمر کوله پشتی |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-220V |
| منطقه محافظ | 30-500M (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| مصرف برق | 200 وات |
| وزن | 12 کیلوگرم |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| ابعاد بسته بندی | 70x210x240mm |
| دامنه موثر | 10-30 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| زمان کار | 1.5 ساعت |
| وزن | 950 گرم |
| مصرف برق | 1000 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V، DC24-28V |
| وزن موتور اصلی | 45 کیلوگرم |
| سطح حفاظت | IP40 |
| دامنه ولتاژ تأمین | 9-36 ولت |
| منبع تغذیه | AC220V، DC 28V |
|---|---|
| وزن | 16 کیلوگرم |
| ابعاد | 500×500×200 میلیمتر (L×W×H) |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| محدوده جنجال | 20-100 کیلومتر |