| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Detectiebereik | 2,5 km (voetgangers) 5 km (voertuigen) |
| Bescherming van de hoogte | 9 ° |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Netto gewicht | ≤ 4,8 kg |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,5 km (voetgangers) 3 km (voertuigen) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Netto gewicht | ≤3,8 kg |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
|---|---|
| Azimuth-dekking | Enkel paneel: 90° (dubbel paneel: 180°, 3 panelen: 270°, 4 panelen: 360°) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Detectiebereik | 1,5 km (voetgangers) 3 km (voertuigen) |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Werkfrequentie | C-band (5 werkende frequentiepunten) |
|---|---|
| Maximaal detectiebereik | 5,0 km (5m ~ 10m vissersboot) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,5 m/s - 30 m/s |
| Voeding | AC200V~240V |
| Werktemperatuur | -40°C ~ +55°C |
| Werkfrequentie | C-band (5 werkende frequentiepunten) |
|---|---|
| Maximaal detectiebereik | 5,0 km (5m ~ 10m vissersboot) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,5 m/s - 30 m/s |
| Werkfrequentie | C-band (5 werkende frequentiepunten) |
|---|---|
| Maximaal detectiebereik | 5,0 km (5m ~ 10m vissersboot) |
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,5 m/s - 30 m/s |
| Voeding | AC200V~240V |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Voeding | AC220V/40W |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Voeding | AC220V/40W |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Stroomverbruik | ≤250W |