| تشخیص هدف | هواپیمای بدون سرنشین |
|---|---|
| سازگاری نرم افزار | ویندوز، لینوکس، سیستم عامل مک |
| حالت های تشخیص | دپلر نبض |
| روش نصب | پایه رسمی / اتومبیل / سه پایه |
| زمان تحویل | 5-8 روز |
| دقت سرعت | ± 0.07 متر بر ثانیه |
|---|---|
| وضوح سرعت | 0.07 متر بر ثانیه |
| ارتفاع نصب | 2 متر تا 4 متر |
| ابعاد (H × W × D) | 190 میلی متر × 190 میلی متر × 40 میلی متر |
| وزن | 980 گرم |
| محدوده فرکانس | 24 گیگاهرتز ~ 24.25 گیگاهرتز |
|---|---|
| نرخ تاریخ | 85 میلیثانیه |
| اندازه گیری سرعت | -19m/s~+19m/s |
| وضوح سرعت | 0.07 متر بر ثانیه |
| محدوده دما | -40 درجه سانتیگراد ~ 70 درجه سانتیگراد |
| اندازه گیری محدوده | 5 تا 500 متر (عابر پیاده) 5 متر تا 1000 متر (کشتی) |
|---|---|
| اندازه گیری سرعت | -19m/s~+19m/s |
| دقت سرعت | ± 0.07 متر بر ثانیه |
| محدوده دما | -40 درجه سانتیگراد ~ 70 درجه سانتیگراد |
| ارتفاع نصب | 2 متر تا 4 متر |
| محدوده فعلی | ≤800mA@12V DC |
|---|---|
| محدوده دما | -40 درجه سانتیگراد ~ 70 درجه سانتیگراد |
| وضوح دامنه | 2.5 متر |
| دقت سرعت | ± 0.07 متر بر ثانیه |
| اندازه گیری محدوده | 5 تا 500 متر (عابر پیاده) 5 متر تا 1000 متر (کشتی) |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| وزن خالص | ≤10 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC220V/40W |
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر برای پهپاد |
|---|---|
| پوشش ارتفاعی | 40 درجه |
| محدوده جنجال | 1-5 کیلومتر |
| مشخصات | باند C (5.5-5.8GHz) |
| پوشش آزیموت | 360 درجه |
| نام | رادارهای آرایه فازی |
|---|---|
| برنامه | حفاظت ایمنی |
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| تشخیص برد برای پهپاد | 5 کیلومتر |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| فرکانس کاری | گروه C (5 امتیاز فرکانس کار) |
| حداکثر محدوده تشخیص | 5.0 کیلومتر (5 تا 10 متر قایق ماهیگیری) |
| پوشش آزیموت | ≥ 90 درجه (تک پانل) / 180 درجه (دو پانل) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.5 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| باند فرکانس | باند X |
|---|---|
| سرعت تشخیص | 0.5 متر بر ثانیه - 83 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | ≤250W (مصرف برق) AC220V (ورودی) |
| دمای کاری | -40 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| وزن | ≤26 کیلوگرم |