| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| پوشش ارتفاعی | 40 درجه |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، Mavic، RCS≈0.01 متر مربع) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC 220V |
| مصرف برق | ≤ 200 وات |
| بعد | 782mm * 549mm * 198mm (آنتن) |
| وزن | ≤ 60 کیلوگرم (شامل PTZ) |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| پهپاد | 10 کیلومتر |
| پوشش آزیموت | 360 درجه |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01m²) |
| پوشش آزیموت | 0 تا 360 درجه |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01m²) |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | 220 وات |
| وزن خالص | ≤60 کیلوگرم (با PTZ) |
| فاصله تشخیص حداقل | ≤150 متر |
|---|---|
| قدرت امتیازی | 400 وات |
| منبع تغذیه | AC200-AC240 |
| دمای کاری | -40 درجه تا +55 درجه سانتیگراد |
| اندازه | 820 × 925 × 360 میلی متر |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| محدوده تشخیص | کشتی 1.5 کیلومتری |
| قدرت تشخیص مؤثر | 100 متر تا 8 کیلومتر (کشتی) |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| کشتی ها | 5 کیلومتر |
| قدرت تشخیص مؤثر | 100 متر تا 5 کیلومتر (کشتی) |