| Dimensie | 324 mm x 295 mm x 92 mm |
|---|---|
| Werktemperatuur | -40°C ~ +60°C |
| Voeding | AC220V/DC12V (externe batterij)/35W |
| Netto gewicht | ≤3,8 kg |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Netto gewicht | ≤3,8 kg |
| Voeding | AC220V/DC12V (externe batterij)/35W |
| Dimensie | 324 mm x 295 mm x 92 mm |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Azimuth-dekking | Enkel paneel: 90° (dubbel paneel: 180°, 3 panelen: 270°, 4 panelen: 360°) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Netto gewicht | ≤3,8 kg |
| Voeding | AC220V/DC12V (externe batterij)/35W |
| Doel detectie | Kleine drones |
|---|---|
| Softwarecompatibiliteit | Windows, Linux, Mac OS |
| Detectiemodi | Pulsdoppler |
| Installatiemethode | Formeel/auto/statief |
| Levertijd | 5-8 dagen |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Detectiebereik | 1,5 km (voetgangers) 3 km (voertuigen) |
| Voeding | AC220V/DC12V (externe batterij)/35W |
| Frequentiebereik | 24GHz~24,25GHz |
|---|---|
| Datumtarief | 85 ms |
| Snelheidsmeting | -19m/sec~+19m/sec |
| Snelheidsresolutie | 0,07 m/s |
| Temperatuurbereik | -40°C tot +70°C |
| Bereikmeting | 5m~500m (voetgangers) 5m~1000m (vaartuigen) |
|---|---|
| Snelheidsmeting | -19m/sec~+19m/sec |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ±0,07 m/s |
| Temperatuurbereik | -40°C tot +70°C |
| Installatie Hoogte | 2m~4m |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Bescherming van de hoogte | 40 ° |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Voeding | AC220V/40W |
| Afmetingen | 445 mm × 300 mm × 400 mm |
| Detectiebereik | 5 km voor Drone |
|---|---|
| Hoogtedekking | 40 graad |
| Jamming Range | 15KM |
| Specificatie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Azimuth-dekking | 360 graden |