| وزن خالص | ≤60 کیلوگرم (با PTZ) |
|---|---|
| مصرف برق | ≤250 وات |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01m²) |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| فرکانس کاری | باند S (5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 4-6 کیلومتر (پهپاد RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص | 0.5 m/s ~ 45 m/s |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| مصرف برق | ≤ 200 وات |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| دقت فاصله | ≤10 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| قدرت | AC220V/40W |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| کشتی ها | 3 کیلومتر |
| قدرت تشخیص مؤثر | 100 متر تا 3 کیلومتر (کشتی) |
| اندازه گیری محدوده | 5 متر ~ 500 متر (عابر پیاده)؛ 5 متر تا 1000 متر (کشتی ها) |
|---|---|
| محدوده فرکانس | 24 گیگاهرتز ~ 24.25 گیگاهرتز |
| نرخ داده | 85 میلیثانیه |
| محدوده ولتاژ | 10 تا 16 ولت DC |
| وزن | 980 گرم |
| محدوده زاویه آزیموت | -50 تا +50 درجه |
|---|---|
| اندازه گیری سرعت | -19m/s~+19m/s |
| محدوده فرکانس | 24 گیگاهرتز ~ 24.25 گیگاهرتز |
| اندازه گیری محدوده | 5 متر ~ 500 متر (عابر پیاده)؛ 5 متر تا 1000 متر (کشتی ها) |
| محدوده ولتاژ | 10 تا 16 ولت DC |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| فرکانس کاری | باند C (5 نقطه فرکانس کاری) |
| حداکثر محدوده تشخیص | 5.0 کیلومتر (5 متر تا 10 متر قایق ماهیگیری) |
| نرخ داده | 85 میلیثانیه |
|---|---|
| اندازه گیری محدوده | 5 تا 500 متر (عابر پیاده) 5 متر تا 1000 متر (کشتی) |
| وضوح دامنه | 2.5 متر |
| محدوده ولتاژ | 10 تا 16 ولت DC |
| محدوده دما | -40 درجه سانتیگراد ~ 70 درجه سانتیگراد |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| پهپاد | 1.5 کیلومتر |
| پوشش آزیموت | 360 درجه |
| نرخ تاریخ | 85 میلیثانیه |
|---|---|
| اندازه گیری محدوده | 5 تا 500 متر (عابر پیاده) 5 متر تا 1000 متر (کشتی) |
| دقت دامنه | ± 1 متر |
| محدوده دما | -40 درجه سانتیگراد ~ 70 درجه سانتیگراد |
| ابعاد (H × W × D) | 190 میلی متر × 190 میلی متر × 40 میلی متر |